• شنبه ۲۱ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۵
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 965-992-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

سومین همایش کودکان هوش برتر در گیلان برگزار می شود

مدیر موسسه مردم نهاد هوش برتر از برگزاری سومین همایش کودکان هوش برتر در استان گیلان خبر داد.

علیرضا رزوان در گفت وگو با ایسنا منطقه گیلان،از برگزاری سومین همایش کودکان هوش برتر در استان گیلان خبر داد و اظهار کرد:با برگزاری سومین همایش تخصصی کودکان هوش برتر و جشنواره ملی جی کاپ ضمن معرفی مراکز آموزشی و اصناف مرتبط با کودک و نوجوان، نگاه فراملی را در دورنمای اهداف موسسه مردم نهاد هوش برترترسیم کرده ایم.

مدیر موسسه مردم نهاد هوش برتر افزود:با تیمی کارآمد در مورخ 30 مرداد ماه ماه سال جاری سومین همایش کودکان هوش برتر را در رشت برگزار خواهیم کرد.

وی از ارائه خدمات رفاهی برای رده سنی کودک و نوجوان گفت و ادامه داد:با انتخاب بهترین های هر صنف که باید از سابقه کاری،مدیریت هدفمند و میزان رضایتمندی مراجعه کنندگان برخوردار باشند،گامی مهم در جهت ایجاد شبکه خدمات رفاهی برای کودکان و نوجوانان در استان گیلان برخواهیم داشت.

وی با بیان اینکه شرکت در همایش بصورت رایگان و با ارسال نام منطقه و محل سکونت ازطریق سامانه 5000237525 ممکن خواهد بود،شماره تماس 33527145 و یا سایت اطلاع رسانی هوش برتر http://www.hba-co.net/ را برای سهولت مشارکت وسیع علاقه مندان اعلام کرد.

رزوان یادآور شد:در فرایند برگزاری همایش و معرفی برترین های استانی ضمن اینکه توجه به تولید و کار آفرینی از اهداف موسسه خواهد بود، نگاه فراملی را نیز در قالب جشنواره کشوری جی کاپ (رباتیک )که اسفند هر سال برگزار می شود، داریم و تقریبا با شرکت حداقل 200 تیم به اجرا در می آید.

مدیر موسسه مردم نهاد هوش برتر استان گیلان که از سال 92 فعالیت تیمی خود را زیر نظر اداره کل ورزش و جوانان آغاز کرده است ،تولید محصولات آموزشی ،اجرای کلاس های آموزشی، برگزاری همایش ها را از محورهای کاری موسسه برشمرد و خاطرنشان کرد: توجه به تکنولوژی های نوین و برگزاری دوره های آموزشی ربوتیک و خلاقیت نیز همواره در راستای مدرن سازی فعالیت ها مورد توجه بوده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: