• شنبه ۲۱ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۴
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 965-4094-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : رشت

کسب 12 مدال بوکس رودبار را به قطب ورزش استان تبدیل کرد

رئیس هیئت بوکس شهرستان رودبار گفت:بوکس شهرستان رودبار با کسب 12 مدال رنگارنگ در سال گذشته به قطب ورزش استان تبدیل شده است .

به گزارش ایسنا منطقه گیلان،محمود بابایی اظهار کرد:بوکس شهرستان رودبار با کسب 12 مدال رنگارنگ در سال گذشته به قطب ورزش استان تبدیل شده است.

رئیس هیئت بوکس شهرستان رودبار تصریح کرد:برنامه ریزی و توجه به رده های سنی پایه در چند سال گذشته بوکس رودبار را مبدل به یکی از قطب ها و مدعیان استان تبدیل کرده است.

وی افزود:کسب 12 مدال رنگین در مسابقات استانی و کشوری در رده سنی نوجوانان،جوانان و امید و کسب مقام قهرمانی تیمی در رده های سنی نوجوانان و جوانان استان گیلان در سال 1395 و همچنین کسب مقام قهرمانی تیمی در سال 1396 از افتخارات ورزش شهرستان بوده است.

مربی تیم ملی بوکس جوانان ایران یادآور شد:دو دوره مربیگری تیم منتخب گیلان بر عهده مربیان شهرستان رودبار بوده و هم اکنون نیز افتخار مربیگری تیم ملی نوجوانان بوکس ایران را دارم.

بابایی در پایان تمامی این موفقیت ها را مرهون تلاش بی وقفه مربیان و ورزشکاران شهرستان دانست و یادآور شد:از رئیس هیئت بوکس گیلان و رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان رودبار که با یاری رساندن به ما در خرید رینگ بوکس و تامین امکانات مورد نیازمان بستر خوبی را برای رشد و نمو فرزندان فراهم کردند قدردانی می کنم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: