• سه شنبه ۱۷ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 965-45789-5
  • خبرنگار : 7
  • منبع خبر : رشت

رئیس سازمان بسیج رسانه استان گیلان:

خبرنگاران انقلابی برای پیشرفت و تعالی ملی آتش به اختیار هستند

رئیس سازمان بسیج رسانه استان گیلان،گفت:خبرنگاران انقلابی در حوزه پیشرفت و تعالی ملی آتش به اختیار هستند .

به گزارش ایسنا منطقه گیلان، محسن جعفری ظهر امروز در نشست کمیته فرهنگی و اجتماعی سازمان بسیج رسانه استان گیلان با تبریک روز خبرنگار ، اظهار کرد:انقلابی بودن و عملکرد انقلابی داشتن دو ویژگی بارز خبرنگاران مومن و انقلابی است .

وی، صراحت، صداقت، امانت داری، رعایت تقوای الهی و حفط منافع ملی در انتشار اخبار را از ویژگی‌های خبرنگار انقلابی دانست و افزود:خبرنگار انقلابی هدف نهایی‌اش نابودی صهیونیسم و استکبار جهانی است .

رئیس سازمان بسیج رسانه استان گیلان،گفت:رسانه‌ها نقش مهمی را در ایجاد نشاط اجتماعی، فرهنگی و سیاسی در جامعه دارند .

جعفری با بیان اینکه خبرنگار انقلابی ضامن امنیت اجتماعی در جامعه است،تصریح کرد:باید پشتیان خبرنگارانی باشیم که دغدغه انقلابی و اسلامی دارند .

وی با ابراز اینکه خبرنگاران زبان گویا و چشم بینای جامعه هستند، افزود:خبرنگاران انقلابی در حوزه پیشرفت و تعالی ملی آتش به اختیار هستند .

رئیس سازمان بسیج رسانه استان گیلان، احساس مسئولیت را از مهمترین ویژگی خبرنگار انقلابی دانست و افزود:خبرنگار انقلابی ستون خیمه رسانه انقلابی است .

جعفری رعایت اصول و اخلاق حرفه‌ای، تذهیب رسانه و قانون‌مداری را از دیگر ویژگی‌های خبرنگار انقلابی عنوان و خاطرنشان کرد:در رسانه‌هایی که خبرنگاران انقلابی حضور دارند شاهد وسعت، دوام و تنوع اخبار فاخر هستیم .

وی با تاکید بر اینکه قدرت رسانه و اثرگذاری آن در جامعه غیرقابل انکار است، افزود:خبرنگار انقلابی از قدرت رسانه در مسیر تعالی و تقویت اسلام ناب محمدی(ص) بهره می‌برد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: