• سه شنبه ۱۷ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 965-44689-5
  • خبرنگار : 22
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون فرهنگی ارشاد اسلامی گیلان خبر داد:

آغاز ثبت نام متقاضیان پروانه تاسیس کانون آگهی و تبلیغاتی

معاون فرهنگی ارشاد اسلامی گیلان گفت:هرگونه اقدام در حوزه کانون های آگهی و تبلیغاتی، تنها از طریق سامانه الکترونیکی انجام خواهد شد.

حسین ابراهیمیان در گفت وگو با ایسنا منطقه گیلان،از آغاز ثبت نام متقاضیان پروانه تاسیس کانون آگهی و تبلیغاتی خبر داد و اظهار کرد:با تکمیل و راه اندازی سامانه کانون های تبلیغاتی،توسط معاونت مطبوعاتی وزارتخانه و مرتفع شدن موانع پیشین، متقاضیان می توانند از اول شهریور 96 با مراجعه به این سامانه، به نشانی اینترنتی «www.e-tablighat.ir» نسبت به ثبت نام و پیگیری تمامی مراحل صدور و تمدید پروانه به صورت الکترونیک،اقدام نمایند.

وی با بیان اینکه از این پس هرگونه اقدام در حوزه کانون های آگهی و تبلیغاتی،تنها از طریق سامانه مذکور انجام خواهد شد، گفت:تمامی کانون های آگهی و تبلیغاتی در استان و سراسر کشور،می بایست از این تاریخ با ثبت نام در این سامانه نسبت به ارایه تقاضا و پیگیری امور مربوطه،اقدام نمایند.

معاون فرهنگی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان خاطرنشان کرد:آن دسته از متقاضیان،که پیش از این برای اخذ پروانه اقدام و در آزمون استانی پذیرفته شده اند،پس از تکمیل مراحل ثبت نام در سامانه،نیاز به شرکت در آزمون اینترنتی نداشته و در کوتاه ترین زمان ممکن،نسبت به صدور پروانه ایشان،اقدام خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: