• دوشنبه ۱۶ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 965-5290-5
  • خبرنگار : 2
  • منبع خبر : رشت

گیلان چشم به راه سرمایه گذاران قوی و پرتوان گلخانه

استاندار گیلان گفت:منتظر گلخانه داران قوی و توانمند در استان هستیم.

به گزارش ایسنا منطقه گیلان، دکتر محمدعلی نجفی در جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی گیلان که در سالن شهید انصاری استانداری گیلان برگزار شد،گفت: در حمایت از بخش خصوصی اتفاقات خوبی در گیلان افتاده است.

وی با بیان اینکه سیاست ما برای گلخانه داران این نیست که جلوی احداث گلخانه های جدید را بگیریم،افزود: سرمایه گذار قوی و توانمند می تواند ظرفیت های بالقوه گیلان را در بحث گلخانه ها به بالفعال تبدیل کند.

نجفی با بیان اینکه منابع بخش خصوصی به اندازه منابع دولتی برای ما مهم است و باید به خوبی حفاظت شود، تصریح کرد:سیاست ما اول ما در گیلان حمایت از سرمایه گذاران توانمند در بخش تولید و اشتغال است.

استاندار گیلان با اشاره به اینکه گلخانه ها ضمن افزایش اشتغال گیلان،ارزآوری بالایی برای گیلان خواهند داشت ،ادامه داد:ورود برای سرمایه گذاری جدید در بخش گلخانه مهیا است.

دکتر نجفی خاطر نشان کرد: حفظ زمین در گیلان برای استان در اولویت است و باید در احداث گلخانه مد نظر داشته باشیم ،در مساحت های کوچک هم بتوان گلخانه ایجاد کرد.

وی با بیان اینکه استانهای شمالی از توفیقات گلخانه داری کشور نباید عقب بمانند،تصریح کرد:برای ایجاد پایانه گل وگیاه همواره مخالفتهایی وجود دارد اما نگاه استانداری گیلان این است که باید به سرمایه گذاران با کارنامه درخشان اعتماد کرد.

استاندار گفت:تاکنون سرمایه گذار قوی و پرتوان در این بخش نیافته ایم و در انتظار سرمایه گذاران واقعی و پرتوان برای ایجاد گلخانه در گیلان هستیم. اگر به توان سرمایه گذار جدید به یقین برسیم، واگذاری ها انجام خواهد شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: