• دوشنبه ۱۶ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 965-42389-5
  • خبرنگار : 9
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

/هویت جهادی، 37 سال خودباوری و بالندگی/

جهاددانشگاهی می تواند منشاء تحول و پیشرفت کشور باشد

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: تشکیل جهاددانشگاهی، اقدام پسندیده ای در حوزه علم و دانشگاه است که می تواند منشاء تحول و پیشرفت کشور باشد.

مهندس غلامعلی جعفرزاده، نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با ایسنا منطقه گیلان، بااشاره به فرا رسیدن سالروز تشکیل جهاد دانشگاهی، اظهار کرد: تشکیل جهاددانشگاهی، اقدام پسندیده ای در حوزه علم و دانشگاه بوده است که می تواند منشاء تحول و پیشرفت کشور باشد.  

وی افزود: مجموعه جهاددانشگاهی به عنوان یک نهاد انقلابی می‌تواند در راستای اقتصاد درون‌زا و برون‌گرا با محوریت دانش‌بنیانی اقدامات موثری را ارائه دهد.

جعفرزاده امید به مقاوم‌سازی اقتصاد را در گرو ایفای نقش مجموعه‌های دانشگاهی دانست و گفت:‌ جهاددانشگاهی این ظرفیت را دارد که اقتصاد مقاومتی را عملیاتی کند تا اقتصاد کشور در منطقه و دنیا حرفی برای گفتن داشته باشد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به رویکرد مثبت جهاددانشگاهی واحد گیلان، گفت: برای جهاددانشگاهی افق خوبی ترسیم شده است تا در راستای رشد و تعالی کشور در همه ابعاد اقتصادی، سیاسی، علمی، فرهنگی و اجتماعی اقدامات عملی را ارائه دهد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: