• یکشنبه ۱۵ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۲
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 965-3494-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : رشت

افزایش ۲۲ درصدی مشارکت گیلان در عضوگیری فدراسیون ژیمناستیک

رئیس هیات ژیمناستیک گیلان گفت: تعداد ورزشکاران شرکت کننده در طرح عضوگیری فدراسیون ژیمناستیک در سال ۹۵ نسبت به سال گذشته ۲۲ درصد افزایش یافته است.

کیانوش سقراطی در گفت وگو با ایسنا منطقه گیلان، از افزایش ۲۲ درصدی مشارکت گیلان در طرح عضوگیری فدراسیون ژیمناستیک خبر داد و اظهار کرد: تعداد ورزشکاران شرکت کننده در طرح عضوگیری فدراسیون ژیمناستیک در سال ۹۵ نسبت به سال گذشته ۲۲ درصد افزایش یافته است.

رئیس هیات ژیمناستیک گیلان افزود: در سال ۹۵ ، ۹۳۱ نفر از گیلان در طرح عضوگیری جامعه ژیمناستیک کشور شرکت کرده اند که از این تعداد ۶۵ درصد آقایان و ۳۵ درصد بانوان بوده اند که شهرستان های رشت، فومن، لنگرود، سیاهکل، تالش، رودسر، املش و رودبار در اجرای این طرح بسیار فعال بوده اند.

وی افزود: مسئولان کمیته های عضوگیری شهرستان ها با اجرای این طرح و ارائه گزارش آن به هیات استان می توانند نقش موثری در برنامه ریزیهای آتی این هیات در جهت رشد همه جانبه ژیمناستیک گیلان داشته باشند.

وی همچنین در مورد برنامه های اوقات فراغت تابستان ۹۶ این هیات، گفت: انجام برنامه هایی همچون مسابقات استانی، جشنواره ترم تابستان، آزمون سطح بندی و برگزاری کارگاه های تمدید کارت مربیان در دستور کار این هیات قرار دارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: