• شنبه ۱۴ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۱
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 965-2894-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : رشت

دومین دوره مسابقات کاسپین کاپ در منطقه آزاد انزلی

دومین دوره مسابقات سوپر لیگ کاسپین کاپ(سوپر فایت کیک بوکسینگ و موی تای)در ساحل مجموعه ورزشی قایقران منطقه آزاد انزلی برگزار شد.

مرتضی حسن زاده در گفت وگو با ایسنا منطقه گیلان،در حاشیه برگزاری مسابقات سوپر فایت کیک بوکسینگ و موی تای در منطقه ازاد انزلی،اظهار کرد:دومین دوره مسابقات کاسپین کاپ در قالب دو رشته کیک بوکسینگ و موی تای هرکدام در 4  وزن و مجموعا ۸ بازی بین منتخبین هیات ورزش های رزمی گیلان و منتخبین تیم ملی فدراسیون ورزشهای رزمی ایران برگزار شد.

رییس هیات ورزش های رزمی استان گیلان با بیان اینکه این مسابقات برای اولین بار در منطقه ساحلی و با پشتیبانی و حمایت های همه جانبه سازمان منطقه آزاد برگزار شد،افزود:مسئولیت برگزاری این مسابقات برعهده سید مصطفی رضازاده دبیر شورای فنی هیات ورزش های رزمی گیلان بوده است.

وی هدف از برگزاری این نوع مسابقات را توسعه ورزش استان و ارتقای سطح کیفی ورزشکاران گیلانی عنوان کرد و یادآور شد:ورزشکاران ما با حضور در این گونه مسابقات باید خود را در رویدادهای مهم و بزرگ تر نشان دهند و آماده رویارویی در مسابقات و تورنمنت های بین المللی بوده و برگزاری این نوع مسابقات در استان گیلان نقطه عطفی جهت میزبانی تورنمنت های بین المللی با شرکت کشورهای حاشیه دریای خزر را به همراه دارد.

وی در ادامه خاطرنشان کرد:بازی های کیک بوکسینگ در 3 راند 2 دقیقه ای در استایل K1Roles و با حضور بهرام جودری از مدرسان داوری فدراسیون بعنوان سرداور این رویداد انجام گرفت.

به گزارش ایسنا،این مسابقات که در 8 بازی و 4 وزن برگزار شد با پنج پیروزی و سه باخت برای منتخبین گیلان به اتمام رسید.

در بخش موی تای در وزن ۶۷ کیلو گرم  رضا احمدنژاد از تیم منتخب ایران در برابر حریف خود عقیل قربان پور از منتخب گیلان به پیروزی رسید.

در وزن ۵۷ کیلو گرم عباس آرمون از تیم منتخب گیلان توانست بیژن احمد زاده از تیم ملی را شکست دهد.

در وزن 63/5 کیلو موی تای احمد نیک کار از تیم منتخب گیلان  در برابر حریف خود جواد بیگ دلی از منتخب ایران به پیروزی رسید.

در وزن ۶۰ کیلو گرم موی تای مصطفی تاب توخ زاده  از تیم منتخب گیلان در برابر حریف خود فریار امینی از منتخب ایران پیروز شد.

همچنین در استایل کیک بوکسینگ در وزن ۷۰ کیلوگرم اسماعیل مشتاق طلب از تیم منتخب گیلان سید علی موسوی از منتخب ایران را شکست داد.

در وزن ۷۵ کیلو گرم بیژن آقایی نژاد از تیم منتخب گیلان در برابر ابوالفضل علی پور از منتخب ایران شکست خورد.

در وزن ۸۵ کیلو گرم حسن عمویی از تیم منتخب گیلان در برابر حمید رضا کردآبادی  از منتخب ایران پیروز شد.

در وزن ۸۰ کیلو گرم مجید هاشم بیگی  از تیم منتخب ایران  در برابر جواد شهبازی  از منتخب گیلان  پیروز شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: