• پنجشنبه ۱۲ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۰
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 965-693-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : رشت

گسترش فضای مجازی مانع اثرگذاری نقش مطالعه در جامعه نشود

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه متاسفانه روز به روز از میزان مطالعه کتاب در میان مردم کاسته می شود، گفت: نباید گسترش فضای مجازی اثرگذاری و نقش مطالعه را کمرنگ کند.

به گزارش ایسنا منطقه گیلان،سید کاظم دلخوش در آیین اختتامیه هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی که امروز در بندرانزلی برگزار شد، اظهار کرد:یکی از کاستی های مهم در جهان سوم این است که با کتاب و کتابخوانی کم سر و کار دارند.

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت توجه به فعالیت های فرهنگی گفت: باید با استفاده از تمام توان خود در راستای حمایت از گام های فرهنگی استان گام برداریم.

وی با بیان اینکه قرآن بالاترین و برترین کتاب آسمانی است، ادامه داد: دین اسلام کامل ترین دین است که از سوی خداوند بر پیامبر نازل شد و خداوند، قرآن را نیز بعنوان کتاب هدایتگر بشر فرستاد.

دلخوش با بیان اینکه پیرو دین اسلام بودن افتخاری ارزشمند برایمان است، تصریح کرد: مطالعه، کتاب و کتابخوانی جایگاه ویژه ای در دین اسلام دارد.

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه متاسفانه روز به روز از میزان مطالعه کتاب در میان مردم کاسته می شود، متذکر شد: نباید گسترش فضای مجازی اثرگذاری و نقش مطالعه را کمرنگ کند.

وی در پایان با تاکید بر ضرورت حمایت ویژه از فعالیت های فرهنگی خاطرنشان کرد: این آمادگی در مجلس شورای اسلامی وجود دارد که در راستای حمایت از فعالیت های فرهنگی در جهت افزایش بودجه این فعالیت ها یاری رسان باشد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: