• پنجشنبه ۱۲ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۲
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 965-593-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : ----

رشد 10 درصدی حضور کودکان و نوجوانان گیلانی در جشنواره کتابخوانی رضوی

سرپرست کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گیلان با  بیان اینکه در سال گذشته در هشت رشته شاهد فعالیت کودکان در جشنواره بودیم، گفت: امسال شاهد رشد 10 درصدی شرکت کودکان و نوجوانان گیلانی در این جشنواره هستیم.

به گزارش ایسنا منطقه گیلان، ضیائی در آیین اختتامیه هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی که امروز در بندرانزلی برگزار شد، اظهار کرد:منطقه آزاد انزلی با حمایت از این برنامه ها نشان می دهد که نگاه ویژه ای به پیوست فرهنگی دارد.

سرپرست کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گیلان با اشاره به همکاری همدلانه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و اداره کل کتابخانه های گیلان، افزود: هم افزایی و همکاری در مجموعه های فرهنگی نشان از همدلی و اشتراک کار دارد که با موفقیت اجرا می شوند.

وی با بیان اینکه در سال گذشته در هشت رشته شاهد فعالیت کودکان در جشنواره بودیم، ادامه داد: امسال شاهد رشد 10 درصدی شرکت کودکان و نوجوانان گیلانی در این جشنواره هستیم که توانسته اند افتخارات خوبی در سطح کشور کسب کنند.

ضیائی با اشاره به درخشش استان گیلان در بخش سرود، شعر و داستان و مربیان، یادآور شد: سرود استان گیلان توانست بعنوان برگزیده کشوری انتخاب شود.

سرپرست کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گیلان با بیان اینکه فرهنگ رضوی باید در زندگی مردم جاری باشد، گفت: وجود امام رضا(ع) در ایران اسلامی سراسر خیر و برکت است لذا باید زندگیمان با فرهنگ رضوی عجین باشد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: اشاعه زندگی رضوی باید در دستور کار و اولویت تک تک ما در نقش های مختلف اجتماعی بعنوان معلم، مربی، رسانه و حتی عضوی از خانواده قرار گیرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: