• چهارشنبه ۱۱ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 965-2790-5
  • خبرنگار : 2
  • منبع خبر : رشت

درخواست وزیر جهاد کشاورزی از جهانگیری جهت استفاده همه دستگاههای اجرایی از چای ایرانی

در نامه‌ای به معاون اول رئیس‌جمهوری وزیر جهاد کشاورزی خواستار مصرف چای ایرانی در دستگاه‌های اجرایی شد.

به گزارش ایسنا منطقه گیلان و به نقل از روابط عمومی سازمان چای کشور، حجتی وزیر جهاد کشاورزی در نامه‌ای به معاون اول رئیس جمهور درخواست کرد، دستگاه های اجرایی اعم از لشگری و کشوری چای مصرفی خود را از کارخانجات تولیدکننده داخلی تامین کنند.

وی با اشاره به این که چای ایرانی به دلیل عدم استفاده از سموم شیمیایی، سالم ترین چای دنیا محسوب می‌شود، تصریح کرد: تداوم تولید این محصول که در سالهای اخیر با حمایت دولت تدبیر و امید از رونق و افزایش قابل توجهی برخوردار بوده است، ضمن حفظ اشتغال و تامین معیشت کشاورزان می‌تواند بخش مهمی از مصارف مردم عزیز کشور را تامین کند.

وزیر جهاد کشاورزی به منظور رونق بیشتر صنعت چای کشور و همچنین کاهش نگرانی تولیدکنندگان داخلی از فروش به موقع محصولات تولیدی، در این نامه از معاون اول رئیس جمهور درخواست کرده است تا کلیه دستگاه های اجرایی اعم از لشگری و کشوری چای مصرفی مورد نیاز خود را از کارخانجات تولیدکننده داخلی تامین کنند. .

حجتی در ادامه،آمادگی سازمان چای کشور را برای همراهی و مشاوره در زمینه تامین چای مصرفی دستگاه های اجرایی از طریق سندیکای کارخانجات چای سازی اعلام کرده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: