• سه شنبه ۱۰ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۰
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 965-2594-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : رشت

احمدی خبر داد:

برگزاری مسابقات انتخابی چوگو در گیلان

مسئول چوگو استان گیلان از برگزاری مسابقات انتخابی چوگو استان گیلان برای اعزام به مسابقات قهرمانی کشور خبر داد.

رامین احمدی در گفت وگو با ایسنا منطقه گیلان، از برگزاری مسابقات انتخابی چوگو استان گیلان خبر داد و اظهار کرد: این مسابقات به مناسبت دهه کرامت و میلاد با سعادت امام رضا(ع) برگزار می شود.

 مسئول چوگو استان گیلان با اشاره  با اینکه این مسابقات جهت اعزام به رقابت های قهرمانی کشور برگزار می شود، افرود: مسابقات قهرمانی کشور در رشته چوگو 25 مرداد ماه در شهر دامغان استان سمنان برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه مسابقات انتخابی چوگو استان گیلان امروز، 10 مرداد ساعت 5 عصر در ماسال برگزار می شود، ادامه داد: زمین جمن شاندرمن این شهرستان بعنوان محل برگزاری مسابقات در نظر گرفته شده است.

احمدی با بیان اینکه در این مسابقات چهار تیم متشکل از شش نفر شرکت کننده و سه ذخیره به رقابت با یکدیگر می پردازند، یادآور شد: پس از برگزاری این مسابقات 12 نفر برای رقابت های کشوری چوگو در سمنان اعزام می شوند.

وی رشته چوگو را یکی از رشته های قدیمی در میان روستائیان عنوان کرد و از ورزشکاران فعال این رشته در سراسر استان خواست که در قالب کمیته چوگو گیلان ساختار بندی شوند تا بتوانیم مسابقات لیگ نیز برای این رشته داشته باشیم.

مسئول چوگو استان گیلان با اشاره به پیشینه غنی این رشته در گیلان، یادآور شد: استان گیلان در این رشته یک دوره نایب قهرمانی و یک دوره مقام سومی کشور را در کارنامه دارد.

احمدی با تاکید بر ضرورت احیای این رشته ورزشی از اهتمام جدی فدراسیون ورزش های همگانی برای این خبر داد و خاطرنشان کرد: ظرفیت ورود بانوان نیز برای این رشته وجود دارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: