• سه شنبه ۱۰ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۹
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 965-2494-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : رشت

کاراته گیلان می تواند در المپیک آینده تاریخ ساز شود

سرپرست هیئت کاراته گیلان گفت:کاراته گیلان با تکیه بر توانمندی ورزشکاران و قابلیت های مطلوب کادر فنی این فرصت را دارد که در المپیک آینده تاریخ ساز شود.

عبدالرضا بی آزار در گفت وگو با ایسنا منطقه گیلان،با ابراز خشنودی از موفقیت کاراته کاهای گیلانی در رقابت های آسیایی خداحافظی زودهنگام قهرمانان پر افتخار کاراته گیلان را چالشی بزرگ ارزیابی کرد.

سرپرست هیئت کاراته گیلان گفت:با برنامه ریزی و تشکیل اردوهای منظم،بهره گیری از جوانان جویای نام انتظار کسب نتایج درخشانی را داریم.

وی به بسترسازی مناسب برای کسب موفقیت در المپیک 2020 اشاره کرد و گفت:شناسایی و ارزیابی مناسب ورزشکاران باعث شده تا با راه اندازی و تشکیل اردوها، برنامه ها به سمت نتیجه گرایی سوق یابد.

بی آزار بهره گیری از کادر فنی مجرب و آنالیزورهای با درایت کاراته را در مسیر موفقیت بزرگ حایز اهمیت برشمرد و خاطرنشان کرد:کاراته گیلان با تکیه بر توانمندی ورزشکاران و قابلیت های مطلوب کادر فنی این فرصت را دارد که در المپیک آینده تاریخ ساز شود.

وی توجه به شایسته سالاری را در برنامه هیئت از مهمترین شاخصه ها ارزیابی کرد و یادآور شد:در کاراته ما به جنسیت توجه نداریم بلکه شایستگی و میزان فعالیت افراد ترجیحاً در شرایط برابر به شکل مساوی در برنامه هیئت گنجانده می شود.

بی آزار توجه به بحث استعدادیابی در مدارس را که بیشترین ظرفیت را در معرفی استعدادها دارند ضروری دانست و گفت:در زمان برگزاری مسابقات و همایش های مختلف حمایت های همه جانبه ارگان ها و مدارس بسیار اثرگذار خواهد بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: