• سه شنبه ۱۰ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۶
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 965-2394-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : رشت

دکتر حق شناس:

کیفیت نظارت بر باشگاه های ورزشی اهمیت بالایی دارد

رئیس هیات پزشکی ورزشی استان گیلان بر اهتمام جدی و برنامه های کاربردی این هیات برای نظارت دقیق بر اماکن ورزشی استان تاکید کرد.

دکتر محمد حق شناس در گفت وگو با ایسنا منطقه گیلان،با بیان اینکه بازرسی از اماکن ورزشی استان با جدیت ادامه دارد، افزود:از آنجایی که ستاد نظارت بر سلامت اماکن ورزشی نقش نظارتی دارد کیفیت بازرسی ها از اهمیت بالایی برخوردار است.

رئیس هیات پزشکی ورزشی استان گیلان افزود:امروزه همه در پی حفظ سلامت هستند،در حال حاضر از نظر علمی و پزشکی یکی از عوامل تاثیر گذار برسلامت فردی انجام تمرینات ورزشی است که این مهم نیازمند وجود محیط سالم ورزشی است و فدراسیون پزشکی ورزشی از طریق این ستاد در پی ایجاد این محیط است.

وی با بیان اینکه هیات پزشکی ورزشی گیلان در این خصوص برنامه های خوبی را در حال اجرا دارد،ادامه داد:در تلاشیم محیط سالم از نظر نبود دوپینگ و مکمل های غذایی،بهداشت اماکن،به روز بودن اطلاعات مدیران و مربیان ورزشی برای مجموعه باشگاه های ورزشی فراهم کنیم.

دکتر حق شناس خاطرنشان کرد:هیات پزشکی ورزشی استان گیلان نیز در همین راستا با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان(کمیسون ماده ۵) ،برگزاری جلسات با ناظرین استان، برگزاری دوره های آموزشی ویژه ناظرین، برگزاری دوره های آموزشی دوپینگ و بازدید از اماکن ورزشی و ثبت آنان در سامانه نظارت تلاش می کند تا به بهترین شکل نقش خود را در این خصوص در قبال جامعه ورزش ایفا کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: