• یکشنبه ۱ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۶
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 965-191-5
  • خبرنگار : 21
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

دلخوش در گفت‌وگو با ایسنا:

اعضای کابینه باید افراد توانمند و به‌دور از دیدگاه‌های تند سیاسی باشند

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس گفت: دولت باید کابینه‌ای را معرفی کند که افرادی توانمند و به دور از دیدگاه‌های تند سیاسی در آن حضور داشته باشند.

سیدکاظم دلخوش در گفت‌وگو با ایسنا با تاکید بر اینکه «آقای روحانی در چهارسال آتی باید ساماندهی اقتصاد کشور را در دستور کار خود داشته باشد» گفت:‌به نظر می رسد آقای روحانی در این بخش نباید ریسک کند و افرادی را در کابینه به کار گیرد که توانمند،کارشناس و به دور از دیدگاه های تند سیاسی باشد.

این نماینده مجلس افزود:‌چیدمان کابینه باید به گونه ای باشد که افرادی که تجربه کافی دارند و می‌توانند به نظام و حاکمیت کمک کنند، شناسایی و مشخص شوند و آن‌ها را وارد عرصه کنند.

نماینده مردم صومه سرا در مجلس با بیان اینکه «حضور زنان در کابینه هم می‌تواند کمک کننده باشد» گفت: در سال‌های اخیر نیز خانم هایی بوده اند که مسئولیت های مهمی را عهده دار شده اند و دولت آقای روحانی می‌تواند جایگاهی را برای حضور زنان در کابینه در نظر گیرد.

دلخوش بیان کرد:‌البته در مورد جوان گرایی کابینه باید افرادی وارد عرصه شوند که از پختگی و تجربه لازم برخوردار بوده و آموزش دیده باشند زیرا اگر این افراد تخصص و تجربه لازم را نداشته باشند، کار کردن آن‌ها در این عرصه‌های مهم کار سختی است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: