• چهارشنبه ۲۸ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۵
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 964-9694-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : رشت

کسب عنوان شطرنج باز برتر در جام ستارگان

استاد بزرگ شطرنج کشورمان گفت:با عملکرد خوبی که ارائه دادم، توانستم عنوان برترین شطرنج باز این دوره از رقابت ها را کسب کنم.

پرهام مقصودلو در گفت وگو با ایسنا منطقه گیلان،در حاشیه برگزاری مراسم اختتامیه دومین دوره از رقابت های بین المللی شطرنج جام ستارگان اظهار کرد:با عملکرد خوبی که ارائه دادم، توانستم عنوان برترین شطرنج باز این دوره از رقابت ها را کسب کنم.

وی افزود:در اولین دوره از رقابت های شطرنج جام ستارگان در سال گذشته،بعد از نایجل شورت شطرنج باز کشور انگلستان به عنوان دومین شطرنج باز آن دوره از رقابت ها معرفی شده بودم و کسب این عنوان در دومین دوره جام ستارگان، افتخار بزرگی است.

مقصود لو یادآور شد:با کسب امتیازات این دوره از رقابت ها توانستم رنکینگ بین المللی خود را 17 واحد افزایش دهم و تنها 10 درجه تا رسیدن به رده 2 هزار و 600 فاصله دارم.

به گزارش ایسنا،دومین دوره از رقابت های بین المللی شطرنج جام ستارگان از 19 تیرماه در دو بخش ستارگان نوجوان شطرنج ایران و ستارگان شطرنج جهان در انزلی آغاز شده بود که غروب سه شنبه با پایان یافتن رقابت ها،مراسم اختتامیه با حضور رئیس فدراسیون شطرنج کشورمان برگزار شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: