• دوشنبه ۲۶ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 964-63589-5
  • خبرنگار : 24
  • منبع خبر : رشت

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان گیلان:

شهرک های صنعتی راهی به سوی توسعه پایدار است

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان گیلان گفت: شهرک های صنعتی راهی به سوی توسعه پایدار است.

به گزارش ایسنا منطقه گیلان، احمدعلی شهیدی در بازدید از شهرک صنعتی رودسر از واحدهای به اهمیت و جایگاه شهرک های صنعتی پرداخت و گفت:شهرک های صنعتی یکی از ارکان ایجاد اشتغال و متولی بخشی از تولید صنعتی در کشور است که توانمندی واحدهای صنعتی با محوریت جذب بازارهای جهانی و افزایش رشد تولید ملی را فراهم سازد .

وی احیاء واحدهای صنعتی راکد، تخصیص وام به واحدهای صنعتی، توسعه شهرک های صنعتی تقاضا محور، آزادسازی واحدهای صنعتی تحت تملک بانک ها و برگزاری جلسات متعدد با حضور مسئولین و صاحبان صنایع در جهت رفع مشکلات آنها از جمله مباحث مطرح شده در این بازدید بود .

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان گیلان گفت: شهرک های صنعتی راهی به سوی توسعه پایدار است.

دکتر عباسی نماینده مردم شهرستان های رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی در ادامه این بازدید ضمن اعلام آمادگی جهت پیگیری و رفع مشکلات واحدهای صنعتی گفت: بانکها باید مساعدت بیشتری را در روند پرداخت تسهیلات به واحدهای صنعتی و صاحبان صنایع داشته باشند .

وی ادامه داد: جهت احیاء نمودن واحدهای راکد بانکها باید در تعامل بیشتر عرصه های تحت تصرف خود را به سرمایه گذاران دیگر واگذار کنند.

نماینده مردم شهرستانهای رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی گفت: برگزاری جلسات مستمر با حضور مسئولین استانی و شهرستانی می تواند در جهت رفع مشکلات واحدهای صنعتی موثر باشد .

به گزارش ایسنا،احمدعلی شهیدی مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان، با حضور دکتراسدالله عباسی نماینده مردم شهرستانهای رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی، امیر جانبازی فرماندار رودسر به همراه دیگر مسئولین شهرستانی از از واحدهای صنعتی عابد پلاستیک، ساحل پلاست رودسر، آرمان تجارت رامسر ، لوله سبز خزر و چای زرخال بازدید به عمل آوردند .

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: