• دوشنبه ۲۶ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 964-62989-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

اقامه نماز جمعه در 33 نقطه گیلان

مسئول دفتر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه گیلان مسئولان ستادهای نماز جمعه را بازویی توانمند در راستای برگزاری بهتر این نماز عبادی – سیاسی عنوان کرد و افزود: اکنون در 33 نقطه از گیلان نماز جمعه اقامه می شود.

به گزارش ایسنا منطقه گیلان، حجت الاسلام والمسلمین علی اسلامی نژاد در دیدار مسئولان ستادهای نماز جمعه استان با آیت‌الله قربانی، با اشاره به اینکه در آستانه سالروز اقامه نخستین نماز جمعه در جمهوری اسلامی ایران به فرمان امام(ره) توسط آیت الله طالقانی هستیم، اظهار کرد: امروز نهاد نماز جمعه به موازات گسترش در کشور دارای تشکیلاتی شده و هزاران نفر در ستادهای نماز جمعه فعالیت می کنند.

وی مسئولان ستادهای نماز جمعه را بازویی توانمند در راستای برگزاری بهتر این نماز عبادی – سیاسی عنوان کرد و افزود: اکنون در 33 نقطه از گیلان نماز جمعه اقامه می شود و به زودی در سی وچهارمین نقطه نیز برپا خواهد شد.

مسئول دفتر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه گیلان با بیان اینکه اعضای ستادهای نماز جمعه از ایروهای فرهیخته و دارای فعالیت فرهنگی هستند، خاطرنشان کرد: در آستانه سالروز نخستین اقامه نماز جمعه برنامه های متنوعی در ستادهای نماز جمعه استان تدارک دیده شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: