• دوشنبه ۲۶ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۷
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 964-392-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : رشت

پذیرش بدون آزمون دانشجو در مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی لنگرود

سرپرست مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی لنگرود از پذیرش بدون آزمون دانشجو در مقطع کاردانی و کارشناسی در این واحد دانشگاهی خبر داد.

دکتر غلامپور در گفت وگو با ایسنا منطقه گیلان،اظهار کرد:همزمان با پذیرش دانشجو در دانشگاه جامع علمی كاربردی در سال تحصیلی 97-96،مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی لنگرود دانشجو می پذیرد.

سرپرست مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی لنگرود با اشاره به پذیرش دانشجو در مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی لنگرود در مهرماه سال 96 عنوان کرد:این مرکز در 5 کد رشته تحصیلی در 2 مقطع کاردانی و کارشناسی دانشجو پذیرش می کند.

وی رشته های این مرکز در مقطع کاردانی را کاردانی فنی فناوری اطلاعات اینترنت و شبکه‌های گسترده،کاردانی فنی معماری،کاردانی حرفه‌‌ای روابط عمومی و کاردانی حرفه ای مدیریت امور فرهنگی نام برد که سه رشته اخیر برای اولین بار جهت متقاضیان تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی در مرکز لنگرود اقدام به جذب دانشجو می کند.

سرپرست مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی لنگرود با اشاره به پذیرش دانشجو در دوره‌ کارشناسی ناپیوسته این مرکز در رشته مهندسی فناوری اطلاعات (IT) ،گفت:امکان ثبت نام برای دارندگان مدارک دیپلم و کاردانی با هر رشته و گرایشی امکانپذیر است و متقاضیان می توانند در طول دوره تحصیل از مزایای وام شهریه صندوق رفاه دانشجویان استفاده نمایند .

وی در پایان خاطرنشان کرد:متقاضیان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره‌های 01342548024 و 01342548025 تماس و یا به وب سایت مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی لنگرود به آدرس http://langrood.iastjd.ac.ir مراجعه نمایند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: