• دوشنبه ۲۶ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۶
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 964-991-5
  • خبرنگار : 13
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرماندار شهرستان آستارا:

برای خدمت فضا فراهم است و جای هیچ کس تنگ نشده است

فرماندار شهرستان مرزی بندر آستارا گفت:برای خدمت به مردم فضا فراهم می باشد و جای هیچ کس تنگ نشده است.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه گیلان، «دکتریونس رنجکش کیسمی» در مراسم تقدیر از دست اندرکاران برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی در آستارا،اظهار کرد: اکنون پس از پایان رقابت های انتخاباتی و مشخص شدن نتیجه انتخابات فصل جدیدی از برنامه ریزی برای توسعه کشور آغاز شده است که باید این فرصت را غنیمت بشماریم.

وی اضافه کرد:اعتماد دوباره ملت به دولت تدبیر و امید و شخص رئیس جمهور نشان دهنده حضور مردم در کنار برنامه های دکتر روحانی است و مدیران نیز باید با درک این اهمیت به برنامه ریزی بهتر برای پاسخگویی به مطالبات مردم و پیشبرد اهداف دولت بپردازند.

رنجکش کیسمی اظهار داشت:در دو انتخابات گذشته مردم بر اساس برنامه های اعلامی کاندیداها به آنان رأی دادند و باید به انتخاب مردم احترام گذاشت.

وی یادآور شد: در شهرستان مرزی بندر آستارا بدون هیچگونه اعمال سلیقه تنها در مسیر قانونی گام برداشته شد و تمام تلاش هیأت های اجرایی، اجرای قانون بود.

فرماندار آستارا ضمن تشکر از همه دست اندرکاران و مجریان و ناظران انتخابات بر ضرورت همدلی و همراهی برای پیشبرد اهداف دولت و نظام تأکید و خواستار کمک در این زمینه شد.

وی افزود:مردم با حضور گسترده در پای صندوق های رأی در تحقق مطالبه مقام معظم رهبری برای مشارکت حداکثری عمل کردند و اکنون باید همه باهم در کنار هم به سازندگی ایران اسلامی به دور از رقابت های انتخاباتی بپردازیم.

دکتر یونس رنجکش کیسمی افزود:برای خدمت به مردم و حضور  در عرصه های اینچنینی فضا فراهم می باشد و جای هیچ کس تنگ نشده است و هر کس قصد کمک به دولت و خدمت به مردم را دارد به میدان بیاید.

وی در پایان گفت: تمام تلاش ما باید در مسیر اهداف دولت پیش برود زیرا باید به مطالبه مردم پاسخ داد.

به گزارش ایسنا، در این جلسه، فرماندار شهرستان مرزی بندر آستارا علاوه بر اهدای لوح تقدیر به مجریان و ناظران انتخابات و اعضای هیأت های اجرایی، از خبرنگاران خبرگزاری های فعال در انتخابات گذشته در راستای تحقق هدف مشارکت حداکثری تقدیر کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: