• یکشنبه ۲۵ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۵
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 964-8394-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : رشت

کاراته‌کار تیم ملی امید:

مسابقات آسیایی کاراته از کیفیت بالایی برخوردار بود

کاراته کار تیم ملی امید با بیان اینکه مسابقات آسیایی کاراته از کیفیت بالایی برخوردار بود،گفت:سخت‌ترین مبارزه‌ام بازی در فینال مسابقات و مبارزه با قزاقستانی بود.

آویشن باقری در گفت وگو با ایسنا منطقه گیلان، با بیان اینکه مسابقات آسیایی کاراته از کیفیت بالایی برخوردار بود،اظهار کرد: در این دوره از مسابقات تمامی شرکت کنندگان با قدرت در میدان حاضر می‌شدند تا بتوانند مدال خوش رنگی را کسب کنند.

کاراته‌کار تیم ملی امید ایران با اشاره به اینکه در مسابقات آسیایی توانست به مدال طلا دست یابد،بیان داشت:توانستم در وزن منهای 55 کیلوگرم در رده سنی امید برای ایران افتخار کسب کنم.

باقری با بیان اینکه توانست بر حریفانی از قرقیزستان، ژاپن و قزاقستان برای رسیدن به مدال طلای مسابقات آسیایی غلبه کند گفت:سخت‌ترین مبارزه‌ام بازی در فینال مسابقات و مبارزه با حریف قزاقستانی بود که به‌علت میزبانی این کشور مسابقه سخت شد.

کاراته کار تیم ملی امید با اشاره به اینکه با آمادگی کامل در این مسابقات آماده شد،اظهار کرد:هدفم در این مسابقات کسب مدال طلا بود که توانستم به این هدفم برسم.

باقری با بیان اینکه با کسب مدال آسیای وظیفه‌اش بسیار سنگین‌تر می‌شود،خاطرنشان کرد:باید خودمان را برای مسابقات جهانی اسپانیا آماده کنیم.

کاراته کار تیم ملی امید با اشاره به اینکه پدر و مادرم در کسب موفقیتم نقش بسیاری داشتند،بیان کرد: پدرم مربی اول من است و خانم زاکاله زحمات زیادی برای کسب موفقیت من کشیدند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: