• یکشنبه ۲۵ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 964-58089-5
  • خبرنگار : 22
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرماندار لاهیجان:

همه اظهارنظرها و فعالیت ها براساس قانون انجام شود

فرماندار لاهیجان با بیان اینکه همه اظهار نظر ها و فعالیت ها بر اساس قانون باید انجام شود، گفت: همه باید به یکدیگر کمک کنیم و هنر ما در کمک کردن است.

به گزارش ایسنا منطقه گیلان،سید محمد احمدی در همایش آموزشی،توجیهی منتخبین پنجمین دوره شوراهای اسلامی بخش مرکزی شهرستان لاهیجان،ضمن تبریک به منتخبین حاضر در این همایش اظهار کرد:مردم ما ثابت کرده اند که در طول چهار دهه از گذشت انقلاب اسلامی،علی رغم همه بد اخلاقی ها و رفتار های استکباری و غیر اصولی دشمنان، همیشه همراه و همگام با مسئولین و دولتمردان نظام بوده اند.

وی افزورد:شاید به ظاهر این تصور شود که عضویت در شورای روستا خیلی مسئولیت مهمی نمی تواند باشد،اما اینطور نیست و در بسیاری از جهات با توجه به نگرش دولت و سیاست های حمایتی در بخش روستایی این جایگاه از ارزش و مسئولیت بسیار بالایی برخوردار است.

نماینده عالی دولت در شهرستان لاهیجان تاکید کرد:انتخابات با تمامی فراز و نشیب هایش تمام شد، چه تفکر سیاسی ما قالب شد و چه تفکر سیاسی ما قالب نشد، فرمان نظام و سکاندار نظام این بوده و است که مردم پیروز انتخابات شده اند در حوزه روستا ها نیز به همین شکل است برخی تلاش کردند و رای نیاوردند و برخی دیگر نیز تلاش کردند و رای آوردند و از مدتی دیگر خدمت و فعالیت خود را در این مسئولیت آغاز خواهند کرد.

احمدی اضافه کرد:همه باید به یکدیگر کمک کنیم و هنر ما در کمک کردن است،اگر رای نیاوردیم نیز با وفاق و همدلی و دادن مشورت به فکر توسعه شهر و روستای خود باشیم،باید در همه امور قانون را مد نظر داشته باشیم و مسیر رشد و توسعه را با کمک یک دیگر طی کنیم.

وی با بیان اینکه همه اظهار نظر ها و فعالیت ها بر اساس قانون باید انجام شود،گفت:قانون برای شورا ها و انتخاب دهیار و... مصداق ها و عناوینی را تبیین و مطرح کرده است که همه عزیزان در شوراهای روستا می بایست آن را رعایت و به آنها عمل کنند.

فرماندار لاهیجان افزود:همه باید حوزه اختیارات خود را بدانند و از تمامی ظرفیت ها برای پیشرفت و موفقیت استفاده کنند، در بسیاری از موارد دلیل عدم موفقیت این است که از ظرفیت های موجود به درستی استفاده نمی شود.

احمدی تصریح کرد:شفافیت یکی از اصول و نکاتی است که می بایست مورد توجه ما باشد، باید در تمامی امورات به خصوص مسائل مالی شفاف عمل کنیم، با برنامه هایی که برای شورا ها تبیین کرده ایم تمامی تلاش ما نیز این است که کمترین ابهام نیز در مسائل مالی و ... وجود نداشته باشد.

این مقام مسئول عنوان کرد:همه ما اعتقاد داریم که با شفافیت در امور می توانیم خدمت رسانی بهتری را به مردم داشته باشیم، باید تمامی نکاتی که برای مردم ابهام آور است را بگوییم، نباید هیچ چیز را برای مردم در خلاء نگه داریم و باید همه نکات را بیان کنیم.

فرماندار لاهیجان تاکید کرد:رعایت سلسله مراتب، نظم، انسجام و استفاده از ظرفیت و تعامل صحیح نیز از دیگر نکاتی می باشد که برای دست یابی به موفقیت باید به آن ها توجه شود،همانطور که پیشتر گفتیم نباید نگاه ها به امور جزیره ای باشد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: