• پنجشنبه ۲۲ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۹
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 964-7294-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : رشت

قهرمان شطرنج ایران:

ارتقای سطح مسابقات بین المللی شطرنج جام ستارگان نسبت به سال گذشته

قهرمان شطرنج ایران گفت: این دوره از مسابقات به دلیل حضور استاد بزرگ های شطرنج ایران و جهان در سطح بسیار بالاتری نسبت به دوره اول آن در سال گذشته قرار دارد.

پرهام مقصود لو در گفت وگو با ایسنا منطقه گیلان، در حاشیه برگزاری دومین دوره از مسابقات بین المللی شطرنج جام ستارگان در منطقه آزاد انزلی اظهار کرد: این دوره از مسابقات به دلیل حضور استاد بزرگ های شطرنج ایران و جهان در سطح بسیار بالاتری نسبت به دوره اول آن در سال گذشته قرار دارد.

وی افزود: به دلیل پیشرفت سطح مسابقات و قوی تر شدن بازیکنان ایرانی، رقابت ها و نتایج چشمگیری را در این مسابقات خواهیم دید.

مقصود لو با اظهار امیدواری از افزایش درجه بین المللی هم تیمی هایش در این دوره از مسابقات خاطرنشان کرد: هر شطرنج بازی، تلاش می کند که سطح رنکینگ خود را افزایش دهد و امیدوارم که این اتفاق برای هم تیمی های من نیز رقم بخورد.

به گزارش ایسنا، دومین دوره از رقابت های بین المللی شطرنج جام ستارگان از روز سه شنبه در دو بخش ستارگان نوجوان شطرنج ایران و ستارگان شطرنج جهان آغاز شد و تا 27 تیرماه در محل دائمی همایش ها و نمایشگاهی سازمان منطقه آزاد انزلی ادامه دارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: