• پنجشنبه ۱۵ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۱۳
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 964-4394-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : رشت

پایگاه استعدادیابی گیلان در ردیف برترین های کشور قرار خواهد گرفت

مسئول پایگاه قهرمانی و استعدادیابی گیلان گفت: باجذب 4 میلیارد و 500 میلیون ریال اعتبارعمرانی که با پیگیرهای مستمر و مجدانه مدیرکل ورزش و جوانان صورت گرفته،فرایند قرارگرفتن پایگاه قهرمانی و استعدادیابی گیلان در ردیف برترین های کشوردر حال انجام است.

محمدرضا خلیلی فر در گفت وگو با ایسنا منطقه گیلان، گفت: خارج شدن سالن ورزشگاه عضدی از ماده 88 و اعمال مدیریت مستقیم حوزه کارشناسی اداره کل بر روند شکل دهی مناسب این مرکز تخصصی استعدادیابی،ضمن اینکه در آینده نزدیک شناسایی و معرفی نخبه گان ورزشی را تسهیل خواهد کرد، پیگیری های مدیرکل ورزش و جوانان نیز در شتاب بخشیدن به تجهیز این مکان بسیار حایز اهمیت خواهد بود.

مسئول پایگاه قهرمانی و استعدادیابی گیلان با یادآوری این نکته که تکمیل فیزیکی و نرم افزازی این مرکز علمی ورزشی مبلغی در حدود 5 میلیارد ریال اعتبارنیاز دارد از آمادگی گیلان برای میزبانی اردوهای ملی خبر داد و گفت:با تجهیز کامل پایگاه قهرمانی گیلان شاهد فراوانی میزبانی اردوهای تیم های ملی خواهیم بود.

خلیلی فر با تصریح بر اینکه پایگاه قهرمانی و استعدادیابی استان گیلان در اختیار تمامی ورزشکاران مستعد زن و مرد قرار دارد، انجام تست های ورزشی برای تمامی تیم های لیگی را در کسب موفقیت های آتی استان موثر ارزیابی کرد و افزود:استعدادیابی کودکان و نوجوانان و نیزمدیریت بر کار بدنسازی تیم های هیات های ورزشی جهت شرکت در رقابت های کشوری ازدیگرنقاط قوت و قابل اعتنای این مرکز است.

این کارشناس ورزشی اداره کل ورزش و جوانان گیلان در بخش دیگری از سخنان خود از توسعه فعالیت های این مرکز خبر داد و خاطرنشان کرد:پایگاه قهرمانی و استعدادیابی گیلان برای حضور موثر در غنای فراغت جوانان آمادگی ثبت نام در رشته های ورزشی بدنسازی،تی آرایکس،کراس فیت آقایان و ایربیک،تی آر ایکس،پیلاتس،کراس فیت،فیتنس،آمادگی جسمانی بانوان را دارد.

وی در پایان یادآور شد: پایگاه قهرمانی و استعدادیابی استان گیلان از شهریور 95 با رایزنی و موافقت مدیرکل ورزش و جوانان از ماده 88 خارج و در این مدت علاوه بر تکمیل واحد اداری، داخل سالن و تجهیزات سنجشی و دستگاههای قدرتی آن نیز نصب شده است اما نیاز به تکمیل دارد.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: