• یکشنبه ۱۱ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۱
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 964-3294-5
  • خبرنگار : 13
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

دکتر رنجکش:

تکمیل پروژه های نیمه تمام ورزشی آستارا از الزامات است

فرماندار بندر مرزی آستارا بر ضرورت تکمیل پروژه های عمرانی و نیمه تمام در عرصه ورزش و جوانان این شهرستان تأکید کرد.

به گزارش ایسنا، منطقه گیلان، «دکتر یونس رنجکش» در جریان بازدید از پروژه های استخر های شنای در دست احداث و بررسی وضعیت چمن زمین فوتبال استادیوم وحدت این شهرستان خاطر نشان کرد: تکمیل زیر ساخت های حوزه ورزشی از ضرورت ها و اولویت هایی است که تمام تلاش خود را برای راه اندازی آنها انجام خواهیم داد.

وی اضافه کرد: یکی از راه های مهم در تکمیل این زیرساخت ها واگذاری این پروژه ها به بخش خصوصی و کمک به این بخش برای سرمایه گذاری است.

وی اظهار داشت: باید با پرداخت تسهیلات ارزان قیمت و تسریع در روند دریافت این تسهیلات، سرمایه گذاران را در ایجاد فضای ورزشی مشارکت دهیم.

دکتر رنجکش تصریح کرد: شهرستان مرزی بندر آستارا به رغم برخورداری از قابلیت های ویژه در ورزش های عمومی و حرفه ای متأسفانه از زیرساخت های مناسب برخوردار نیست.

وی ادامه داد: طولانی شدن پروژه استخر شنای آستارا که از 10 سال پیش در حال اجراست جز اتلاف سرمایه های مادی و انسانی در زمینه پرورش استعداد ها ثمره دیگری نداشته است.

فرماندار أستارا ضمن تقدیر از حضور بخش خصوصی برای ایجاد استخر مجموعه چند منظوره ورزشی در جاده روستای  ویرمونی، خواستار مساعدت های لازم از سوی بانک ها و مدیریت های ارشد استان در پرداخت تسهیلات و کمک به تسریع تکمیل این پروژه شد.

وی ادامه داد همه تلاش خود را برای تکمیل این پروژه ها در سال جاری انجام خواهد داد و از مدیریت ورزش و جوانان استان نیز درخواست کرد تا در تکمیل پروژه های در اختیار، تعیین تکلیف کرده و زمینه های بهره برداری آن ها را در زمان مناسب فراهم کند.

دکتر رنجکش افزود: در صورت وجود جدیت در اختصاص اعتبار کافی از سوی ورزش و جوانان استان، در شهرستان نیز اعتبارات لازم برای تکمیل پروژه های استخر و چمن مصنوعی زمین فوتبال آستارا اختصاص می یابد.

وی در بخش پایانی سخنان خود اظهار داشت: در صورت عدم تخصیص اعتبارات دولتی، بهترین روش واگذاری این طرح ها به بخش خصوصی و کمک به راه اندازی پروژه ها توسط این بخش است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: