• یکشنبه ۱۱ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 964-23689-5
  • خبرنگار : 19
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس آبفار املش خبر داد:

افتتاح فاز نخست سایت آبرسانی بهشت آباد املش در هفته دولت

رئیس اداره آب و فاضلاب روستایی املش گفت: احداث مخزن آب بتنی هزار متر مکعبی پروژه مجتمع آبرسانی بهشت آباد از بخش رانکوه شهرستان املش تا هفته دولت امسال در شهریور افتتاح می شود.

به گزارش ایسنا منطقه گیلان، محمد اسماعیل نژاد، رئیس اداره آب و فاضلاب روستایی شهرستان املش در جمع خبرنگاران، گفت: احداث سایت آبرسانی بهشت آباد در بخش رانکوه این شهرستان با اعتباری معادل 55 میلیارد ریال از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی با هدف تقویت فشار آب شرب 21 روستا از روستاهای املش و رودسر از اواخر سال 94 آغاز شد.

وی در ادامه افزود: احداث مخزن آب بتنی هزار متر مکعبی پروژه مجتمع آبرسانی بهشت آباد از بخش رانکوه شهرستان املش در قالب فاز اول با 20 میلیارد ریال اعتبار و 70 درصد پیشرفت کار، تا هفته دولت امسال در شهریور افتتاح می شود.

رئیس آب و فاضلاب روستایی املش اظهار کرد: 35 میلیارد ریال از اعتبارات پروژه آبرسانی سایت بهشت اباد رانکوه برای احداث خط انتقال آب و شبکه داخلی 21 روستا از روستاهای بخش رانکوه شهرستان املش و بخش مرکزی رودسر اختصاص یافته است.

اسماعیل نژاد عنوان کرد: از مجموع این میزان اعتبار 22 میلیارد ریال آن در فاز اول برای احداث 10 کیلومتر خط انتقال آب و شبکه داخلی که اجرای آن در ماه جاری آغاز می شود و تا پایان سال جاری به پایان می رسد و 13 میلیارد ریال هم برای اجرای فاز دوم این پروژه که در سال آینده اجرا خواهد شد، تعیین شده است.

رئیس آب و فاضلاب روستایی املش تصریح کرد: با تکمیل پروژه مجتمع آبرسانی بهشت آباد، فشار آب شرب 2 هزار و 220 مشترک ساکن در 21 روستا از روستاهای دو شهرستان املش و رودسر تقویت می شود که 11 روستا مربوط به بخش رانکوه املش و 10 روستا هم مربوط به بخش مرکزی رودسر است.

وی با بیان اینکه 11 هزار و 270 مشترک ساکن 110 روستای شهرستان املش تحت پوشش آب و فاضلاب روستایی این شهرستان هستند، گفت: آب مجتمع آبرسانی بهشت آباد املش از سفیدآب رحیم آباد و یک حلقه چاه عمیق در سورشفیع لات این شهرستان تامین می شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: