• پنجشنبه ۸ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۰
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 964-2094-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : رشت

زحمات قهرمانان ورزشی با برگزاری مراسمات تقدیر جبران نمی شود

معاون توسعه ورزش قهرمانی اداره کل ورش و جوانان گیلان با بیان اینکه ما متوجه دغدغه های ورزشکاران در رشته های مختلف هستیم، یادآور شد: قدردانی از این عزیزان با برگزاری مراسم های تقدیر جبران نخواهد شد ولی به منظور ایجاد انگیزه و همدلی بیشتر در صدد برگزاری مراسم های ارزشمند برای قدردانی از قهرمانان ورزشی استان خواهیم بود.

به گزارش ایسنا منطقه گیلان، مریم بخشی در جلسه مجمع عمومی سالیانه هیات ورزش های رزمی استان گیلان که امروز در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان برگزار شد، اظهار کرد: با توجه به سابقه ورزش های رزمی، امیدواریم گیلان به جایگاه واقعی خود در سطح کشور دست یابد.

معاون توسعه ورزش قهرمانی اداره کل ورش و جوانان گیلان با بیان اینکه این امر مستلزم همکاری همه جانبه شهرستان ها با هیات استان است، افزود: با به وجود آمدن این تعامل، به طور حتم هیات استان نیز همکاری بیشتری با اداره ورزش خواهد داشت.

وی با بیان اینکه گیلان جزء استان هایی در کشور بشمار می رود که در اکثر رشته های تحت پوشش این هیات توانایی بالایی دارد، تصریح کرد: هیات ورزش های رزمی استان گیلان از قهرمانان ارزنده ای برخوردار است که افتخار استان هستند.

بخشی با تاکید بر اینکه امیدواریم شاهد موفقیت روزافزون ورزش های تحت پوشش این هیات در گیلان باشیم، عنوان کرد: این موفقیت و بهروزی در گرو همدلی و همکاری ورزشکاران و مسئولین است.

معاون توسعه ورزش قهرمانی اداره کل ورش و جوانان گیلان با بیان اینکه جامعه ورزشی استان همچون یک خانواده بزرگ است، خاطرنشان کرد: افتخارات ورزشکاران در سایه حمایت مسئولین استانی برای کشورمان در سراسر دنیا افتخارآفرین است.

وی با بیان اینکه ما متوجه دغدغه های ورزشکاران در رشته های مختلف هستیم، یادآور شد: قدردانی از این عزیزان با برگزاری مراسم های تقدیر جبران نخواهد شد ولی به منظور ایجاد انگیزه و همدلی بیشتر در صدد برگزاری مراسم های ارزشمند برای قدردانی از قهرمانان ورزشی استان خواهیم بود.

به گزارش ایسنا، در ادامه اعضای هیات مدیره ورزش های رزمی استان و روسای هیات ورزشی شهرستان ها به مشکلات و دغدغه های موجود در راه ورزش رزمی اشاره کردند و از مسئولین هیات و اداره کل ورزش و جوانان گیلان خواستار بررسی و رفع موانع موجود در راستای قهرمانی ورزشهای رزمی گیلان شدند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: