• پنجشنبه ۸ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۰
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 964-1994-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : رشت

‍ دکتر حسن زاده خبر داد:

کسب بیش از 450 مدال توسط ورزشکاران هیات ورزش های رزمی گیلان

رئیس هیات ورزش های رزمی استان گیلان گفت: ورزشکاران تحت پوشش این هیات موفق به کسب 453 مدال در رقابت های جهانی، آسیایی، بین المللی و قهرمانی کشور شدند.

به گزارش ایسنا منطقه گیلان، دکتر مرتضی حسن زاده در جلسه مجمع عمومی سالیانه هیات ورزش های رزمی استان گیلان که امروز در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان برگزار شد، اظهار کرد: ورزشکاران تحت پوشش هیات ورزش های رزمی استان گیلان طی سال گذشته موفق به کسب 453 مدال در رقابت های جهانی، آسیایی، بین المللی و قهرمانی کشور شدند.

رئیس هیات ورزش های رزمی استان گیلان افزود: از این تعداد مدال هشت مدال جهانی، چهار مدال آسیایی، 28 مدال بین المللی و 391 مدال در رقابت های قهرمانی کشور توسط ورزشکاران گیلانی در سبک های مختلف تحت پوشش این هیات کسب شده است.

حسن زاده با اشاره به اینکه در حال حاضر بیش از یکصد سبک، کمیته و انجمن تحت پوشش فدراسیون ورزش های رزمی در کشور فعالیت دارند، ادامه داد: بیش از نیمی از این سبک ها، کمیته ها و انجمن ها در استان گیلان فعال هستند.

وی با بیان اینکه تعدادی از رشته ها همچون موی تای، کیک بوکسینگ، هاپکیدو، سامبو و پنجاک سیلات در رقابت های قهرمانی آسیا حضور دارند، اضافه کرد: هدف ما این است که در رشته هایی که در مسابقات آسیایی و جهانی حضور می یابند، سرمایه گذاری بیشتری داشته باشیم.

رئیس هیات ورزش های رزمی استان گیلان در ادامه به عملکرد این هیات طی سال گذشته نیز اشاره و خاطرنشان کرد: ورزشکاران گیلانی علاوه بر شرکت در رقابت های قهرمانی کشور در سبک های مختلف، در کلاس ها و کارگاه های داوری و مربیگری نیز حضور فعالی دارند.

حسن زاده با بیان اینکه همچنین گواهی موقت مربیگری را لغو کردیم، افزود: مربیانی اجازه فعالیت در گیلان دارند که مدرک مربیگری رسمی داشته و مورد تایید فدراسیون نیز باشد.

 

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: