• پنجشنبه ۸ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۹
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 964-1794-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

الماسخاله خبر داد:

برگزاری بازی های تیم فوتبال سپیدرود رشت در ورزشگاه سردار جنگل

رییس هیات فوتبال گیلان گفت: با دستور استاندار گیلان استانداردسازی ورزشگاه سردارجنگل رشت از 10 تیر آغاز می شود تا تیم سپیدرود بتواند از حریفانش در رشت میزبانی کند.

به گزارش ایسنا منطقه گیلان، فرامرزالماسخاله پس از نشست با مسعود رهنما مدیرکل ورزش و جوانان گیلان،میرشهاب مومنی مدیرعامل باشگاه سپیدرود، مسئولین فنی مهندسی و پیمانکاران، گفت: با پیگیری های مجدانه اداره کل ورزش و دستور دکترنجفی استاندار گیلان، معاون عمرانی استانداری دستور دادند تا ورزشگاه سردار جنگل رشت که نسبت به عضدی نواقص کمتر، اعتبارات کمتری و زمان کمتری برای استانداردسازی نیاز دارد،رفع نقص و آماده میزبانی تیم سپیدرود شود.

رییس هیات فوتبال گیلان افزود:کار اجرایی استانداردسازی ورزشگاه سردار جنگل رشت از شنبه 10 تیر آغاز می شود.

وی با اشاره به ایرادات اساسی ورزشگاه شهید عضدی رشت که امکان آماده شدن آن تا چند ماه آینده حتی با تامین اعتبارات هم وجود نداشت گفت:ساخت سکوی جدید تماشاگران و نصب دکل های پروژکتور نور با ارتفاع بیشتر 2 مشکل اساسی ورزشگاه عضدی رشت است که اجرای آن زمان بیشتری می برد و پس از آماده کردن سردار جنگل کار استانداردسازی آن را نیز آغازخواهیم کرد.

الماسخاله افزود: تمام هدف مسئولان استان این است هرچه سریعتر یکی از ورزشگاه های رشت  استانداردهای فدراسیون را دریافت کند و میزبانی از گیلان خارج نشود.

وی گفت: برای بهسازی و آماده کردن ورزشگاه تختی بندرانزلی هم در انتظار مجوز معاونت عمرانی استانداری هستیم تا هر دوتیم ملوان وسپیدرود بدون دغدغه از حریفان خود میزبانی کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: