• پنجشنبه ۸ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 964-1490-5
  • خبرنگار : 2
  • منبع خبر : رشت

رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت گیلان خبرداد:

بیش از پانصد طرح صنعتی در دست احداث هستند

رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان گیلان گفت: بیش از577 طرح صنعتی در استان در دست احداث و یا دارای طرح توسعه هستند.

به گزارش ایسنا منطقه گیلان،علی منتظری از آغاز ثبت نام تسهیلات رونق تولید در سال جاری خبر داد و گفت:ثبت نام تسهیلات رونق تولید در سال جاری برای تامین نقدینگی مورد نیاز واحدهای صنعتی و معدنی کوچک و مستند و طرحهای صنعتی نیمه تمام دارای پیشرفت فیزیکی بالای 60 درصد ، همزمان با سراسر کشور در این استان آغاز شد.

وی افزود: فرآیند ثبت نام تسهیلات رونق تولید در گیلان،همزمان با سراسر کشور از روز گذشته درسامانه بهین یاب راه اندازی شده و قابل پذیرش است.

منتظری به تشریح دامنه شمول تسهیلات رونق تولید پرداخت و ادامه داد: کلیه واحدهایی که بر اساس قانون و مقررات وضع شده شرایط لازم برای دریافت تسهیلات رونق تولید را دارند، می توانند با ورود به سامانه بهین یاب، بخش تامین مالی و تکمیل اطلاعات مورد نیاز، درخواست خود را ارسال کنند.

رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان گیلان با بیان اینکه واحدهای صنعتی و طرحهای نیمه تمام با پیشرفت فیزیکی بالای 60 درصد در اولویت پرداخت تسهیلات رونق تولید برای تامین سرمایه ثابت و سرمایه درگردش مورد نیاز خود هستند،افزود:اکنون با بررسی ها و پایش های انجام شده می توان گفت در استان بیش از577 طرح صنعتی در دست احداث و یا دارای طرح توسعه هستند که فعال سازی آنان نقش مهمی در توسعه صنعتی استان و ایجاد اشتغال برای جوانان جویای کار دارد.

وی ادامه داد: براساس سیاست های اقتصادی کشور و استان، جذب کامل منابع اختصاص یافته جهت جهش صنعتی و ایجاد اشتغال برای جوانان این استان، رویکرد سازمانی ما در ارائه تسهیلات رونق تولید  به صورت هدفمند است.

وی تصریح  کرد: این تسهیلات بر اساس نیاز واقعی و کارشناسی پس از تائید کارگروه  استانی با نرخ سود مورد عمل شورای پول و اعتبار پس از ثبت نام و ورود اطلاعات متقاضیان، قابل پرداخت خواهد بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: