• یکشنبه ۴ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۰۱:۳۵
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 964-491-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : رشت

بیانیه انجمن اسلامی مهندسان استان گیلان:

روز قدس نماد و شاخص استکبار ستیزی مردم و انقلاب اسلامی ایران است

انجمن اسلامی مهندسان استان گیلان پیرامون حضور باشکوه مردم و مشارکت ارزنده ملت در روز قدس بیانیه ای صادر کرد.
به گزارش ایسنا منطقه گیلان در این بیانیه آمده است:
بسم الله الرحمن الرحیم
روز قدس نماد و شاخص استکبار ستیزی مردم و انقلاب اسلامی ایران و یادگار بنیانگذار کبیر انقلاب،حضرت امام خمینی(ره) است.
آن عارف سالک و رهبر اندیشمند که در سالهای حیات پر برکت خود گره های زیادی از مشکلات کشور گشود همواره بر موضوع وحدت کلمه به عنوان کلیدی ترین و مهمترین نکته همچون چراغ هدایت برای آینده کشور جهت طی مراحل مختلف انقلاب اسلامی تاکید نموده است.
 یکی از ابتکارات حضرت امام خمینی پیشنهاد و انتخاب آخرین جمعه ماه مبارک رمضان،به عنوان روز حمایت از مردم مظلوم  و آسیب دیده فلسطین بود،انتظار بر آن است که ملت های مسلمان در این روز ضمن حفظ اتحاد و انسجام در برابر رژیم اشغال گر قدس ،ایستادگی خویش را  در مقام دفاع از ملت فلسطین به نمایش بگذارند. این امر در سالجاری در نقاط مختلف کشور به شکلی غرور آفرین انجام شد اما متاسفانه بوجود آوردن اتفاقی نامبارک در حساس ترین شرایط منطقه در تهران موجب آزردگی مردم و دلسوزان واقعی کشور و نظام شد ، هتک حرمت رییس جمهور فعلی و منتخب 24 میلیونی انتخابات اخیر مردم ایران ! که بر خلاف نص صریح نظر رهبر معظم انقلاب مبنی بر مخالفت با چنین اموری صورت گرفت ، مقام معظم رهبری در بیانات خود تاکید دارند که انجام این اقدامات به ضرر کشور است .
راستی این هتاکان را چه شده است که در روز عظیم قدس به جای آنکه همراه با اقشار مختلف مردم بصورتی متحد در مقابل اشغال گر قدس قرار بگیرند و یکصدا شکوه اتحاد ایران اسلامی را به رخ غاصبان صهیونیست و حامیان زورگویش بکشند ،در ظلمی بزرگ به منتخبی که به تازگی از ملت بزرگ ایران،مدال افتخار خدمتگزاری کسب نموده است،می تازند و سعی می کنند حرمت رییس جمهور را در میان توجه جهانیان،خدشه دار نمایند.
این عمل گرچه یک خطای نابخشودنی است اما بدخواهان نظام جمهوری اسلامی بدانند،که مردم ایران طرفدار همیشگی مظلومان و ستمدیدگان هستند و با جباران و ظالمان جهان خصوصا اشغالگران قدس سازش نخواهند نمود و با تعدی کنندگان به رییس جمهور منتخب مردم نیز میانه ای نخواهند داشت و آن ها را در بستر زمان منزوی خواهند کرد.
از آنجاییکه با وقوع این اتفاق بعضا برای برخی افراد این شائبه ایجاد شده است که توهین کنندگان به رییس جمهور از حامیان رقبای انتخاباتی ایشان هستند لازم می دانیم کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری اخیر با اعلام موضع سریع اذهان مردم را روشن نمایند ، همچنین امید داریم دستگاه های مسئول امنیت و آرامش جامعه،موضوع اخیر را به جد پیگیری نموده و عاملان و مسببان این اقدام سخیف را به مردم معرفی و با آنان برخوردی قاطع کنند.
  سوم تیر ماه ۱۳۹۶
 انجمن اسلامی مهندسان استان گیلان

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: