• شنبه ۳ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۶
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 964-193-5
  • خبرنگار : 9
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون سیاسی فرمانداری رودبار تاکید کرد:

لزوم تقویت مؤلفه‌های هویتی جوانان و نوجوانان

انصاری با اشاره به انبوه و انفجار اطلاعات و تنوع مجازی اطلاعاتی از طریق سایت‌ها، گروه‌ها و کانال‌ها در فضای مجازی، گفت: دسترسی آسان به انبوه اطلاعات از مجاری مختلف سبب تزلزل در هویت جوانان ما می‌شود.

به گزارش ایسنا منطقه گیلان، علیرضا انصاری، معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری رودبار در نشست هماهنگی غنی سازی اوقات فراغت، اظهار کرد: تقویت مؤلفه‌های هویتی جوانان و نوجوانان باید هدف اصلی ستاد غنی سازی اوقات فراغت باشد.

وی با اشاره به انبوه و انفجار اطلاعات و تنوع مجازی اطلاعاتی از طریق سایت‌ها، گروه‌ها و کانال‌ها در فضای مجازی، افزود: آنچه امروز جامعه جوان و نوجوان ما را تهدید می‌کند دسترسی آسان به انبوه اطلاعات از مجاری مختلف است که این امر سبب تزلزل در هویت جوانان ما می‌شود.

انصاری در امان ماندن از این آسیب را یک ضرورت دانست و گفت: در برنامه ریزی برای غنی سازی اوقات فراغت باید تقویت مؤلفه‌های هویتی جوانان و نوجوانان هدف اصلی ستاد غنی سازی باشد.

معاون سیاسی فرمانداری رودبار تصریح کرد: برنامه‌های مربوط به اوقات فراغت باید به گونه‌ای طراحی و اجرا شود که منجر به کشف استعدادهای ناشناخته در جوانان و نوجوانان شود.

انصاری فراگیری، عمق بخشی و هدفمندی در برنامه‌ها را خواستار شد و از اعضای ستاد خواست جهت هماهنگ کردن برنامه‌ها به منظور همپوشانی بیشتر در اسرع وقت برنامه‌های پیشنهادی خود را به دبیرخانه ستاد ارائه دهند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: