• جمعه ۲ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۶
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 964-291-5
  • خبرنگار : 9
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

دفاع از مظلوم گفتمان اصلی انقلاب اسلامی است

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه روز قدس روز دفاع از مظلومیت مسلمانان است، گفت: دشمن‌شناسی، استکبارستیزی، دفاع از مظلوم و تاختن بر ظالم گفتمان اصلی انقلاب اسلامی است.

دکتر محمدصادق حسنی، نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در حاشیه راهپیمایی روز قدس در گفت‌وگو با ایسنا منطقه گیلان، با بیان اینکه قدس میراث معنوی مسلمین سرتاسر جهان است، اظهار کرد: روز قدس روز دفاع از مظلومیت مسلمانان است، روزی که با درایت رهبر کبیر انقلاب اسلامی در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان برای همبستگی با مردم فلسطین نامگذاری شد.

وی افزود: در طول این سال‌ها دشمن‌شناسی، استکبارستیزی، دفاع از مظلوم و تاختن بر ظالم که گفتمان اصلی انقلاب اسلامی است، چنان هراسی و وحشتی را در سردمداران نظام سلطه و صهیونیسم بین‌المللی فراهم ساخته است که دیوانه‌وار دست به راه‌اندازی جنگ‌های نیابتی و فتنه‌های تروریستی در سرزمین‌های اسلامی زده است.

حسنی گفت: فلسطین و مردم ستمدیده آن که در طول تاریخ زخم خورده از جنگ‌های صلیبی بودند این بار به دست افراطیون مذهبی قوم یهود و بنیادگرایان یهودی مورد هجمه قرار گرفتند اما مظلومیت مردم این سرزمین آنجا نمایان‌تر می‌شود که برادران مسلمان‌شان و کشورهای مسلمان منطقه سکوت اختیار می‌کنند و چشم‌هایشان را بر ظلم آل یهود می‌بندند.

نماینده مردم رشت در مجلس دهم تصریح کرد: خوشا به حال مردم ایران و نظام مقدس جمهوری اسلامی که از این آزمون سخت سربلند بیرون آمد و شعار نابودی اسرائیل را همواره مردم این سرزمین هستند که بلندتر از پیش سر می‌دهند و سر خواهند داد.

وی بیان کرد: امروز در روز قدسی دیگر قرار داریم و دوباره نشان خواهیم داد که ملت ایران به فرموده رهبر کبیر انقلاب خود حضرت امام خمینی(ره) سکوت نخواهند کرد و در پیمانی دیگر دوباره به صحنه خواهند آمد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: