• یکشنبه ۲۸ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 963-70289-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : رشت

مدیرعامل هلال احمر گیلان خبر داد:

اجرای طرح پیمان "پیشگیری از اعتیاد"در گیلان

مدیر عامل جمعیت هلال احمر گیلان از اجرای طرح پیمان "پیشگیری از اعتیاد" توسط جمعیت هلال احمر  این استان خبر داد.

مهدی ولی پور در گفتگو با خبرنگار ایسنا منطقه گیلان با اشاره به اجرای طرح پیمان گفت: جمعیت هلال احمر  یک نهاد مردمی است که با جذب جوانان و علاقه مندان آموزشهای لازم را به آنان ارایه می دهد تا جامعه ای آماده با جوانانی با نشاط داشته باشیم .

وی با توجه به ایجاد بستر مناسب توسط هلال احمر با اجرای طرح های مختلف بیان کرد: جمعیت هلال احمر با برگزاری اردوهای آموزشی و فرهنگی ویژه جوانان علاقه مند زمینه را برای فعالیت های سالم آنان فراهم کرده که یکی از برنامه های 5 ساله هلال احمر کمک به آسیب های اجتماعی با توجه به حضور جوانان در این نهاد بزرگ مردمی است .

مدیر عامل جمعیت هلال احمر گیلان اضافه کرد : در راستای اجرای این طرح 40 نفر از سر تیم های آموزش دیده عضو جوان با حضور در پارکها و اماکن عمومی  مباحث لازم در خصوص جلوگیری از اعتیاد  را به صورت چهره به چهره آموزش می دهند .

ولی پور گفت: در راستای اجرای این طرح تمامی کارکنان جمعیت هلال احمر گیلان در یک دور ه آموزشی یک روزه " با عنوان محافظت از خود و خانواده در برابر روان گردان ها و مواد مخدر "شرکت می کنند .

وی خاطرنشان کرد: برگزاری کارگاه آموزشی تکمیلی ویژه سر تیم های عضو جوانان ، برگزاری مسابقه مقاله نویسی با عنوان نه به اعتیاد ، اجرای تست قند و فشار خون توسط اعضای حاضر در طرح ، ثبت نام از متقاضیان علاقه مند در سامانه عضویت جوانان جمعیت هلال احمر کشور ، از دیگر برنامه های این طرح در هفته اول تیر ماه می باشد که توسط معاونت جوانان جمعیت هلال احمر اجرا می شود .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: