• پنجشنبه ۱۸ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 963-44189-5
  • خبرنگار : 10
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

شهر گردش پذیر فومن گزینه مناسبی برای جذب مشتری و سرمایه است

فرماندار فومن گفت: فومن به لحاظ موقعیت استراتژيک و برخورداری از ظرفیت‌ها در حوزه گردشگری و گردشگر گزینه خوبی در زمینه جذب مشتری و سرمایه بانکی است.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه گیلان، دکتر حسین اسماعیل‌پور در دیدار با مهندس بلادی چولابی مدیر جدید امور شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در استان گیلان، با بیان اینکه باید از نظر موضوع بانکی نگاه ویژه‌ای به فومن شود، اظهار کرد:‌ اقتصاد پولی و مالی فومن به جهت گردش‌پذیر بودن متفاوت از سایر شهرستان‌ها است.

وی با بیان اینکه این شهرستان در طول سال پذیرایی خیل عظیمی از گردشگران است،افزود:‌فومن به لحاظ موقعیت استراتژيک و برخورداری از ظرفیت‌ها در حوزه گردشگری و گردشگر گزینه خوبی در زمینه جذب مشتری و سرمایه است.

اسماعیل‌پور با بیان اینکه فومن به جهت حضور گردشگران داخلی و خارجی از موقعیت مناسبی برای تبلیغات و شناساندن خدمات بانکداری برخوردار است،‌خاطرنشان کرد: ماندگاری مسافر در فومن بالا است و این مهم یک فرصت برای سرمایه‌گذاری و جذب مشتری است.

فرماندار فومن در پایان با بیان اینکه طبق آمارها در نوروز امسال ۳۱۵هزار نفر در این شهرستان اقامت یافتند، ابراز کرد: اعتمادسازی راه‌حلی برای جذب مشتریان است.مطلوب است برای جذب مشتری برنامه‌ریزی مناسبی توسط کارشناسان اقتصادی صورت گیرد.

در ادامه محمد بلادی چولابی مدیر جدید امور شعب بانک قرض‌الحسنه مهرایران در گیلان با بیان اینکه اعتبار در حساب جاری و ارائه طرح‌های حمایتی دو استراتژی این بانک برای ارائه خدمات و جذب مشتریان است،‌افزود: این بانک با وصول منابع خود وام قرض‌الحسنه پرداخت می‌کند.

وی با بیان اینکه این بانک در سال گذشته حدود‌۱۱هزار فقره تسهیلات به اقشار کم درآمد پرداخت کرده است،‌خاطرنشان کرد: یکی از تکیه‌گاه‌های نیازمندان، محرومین و اقشار ضعیف بانک قرض‌الحسنه است.

بلادی چولابی با اشاره بر اینکه صورت‌های مالی این بانک در سال گذشته نشان‌دهنده هم سود انباشته و ۲۷۰میلیارد تومان سود است،‌گفت: طرح افتتاح حساب آنلاین و طرح پرداخت تسهیلات آنلاین از طرح‌های این بانک است که می‌تواند تحولی را در نظام بانکی ایجاد کند.

وی متذکر شد: این طرح‌ها در راستای تکریم ارباب‌رجوع است.

بلادی چولابی به فعالیت ۲۰شعبه بانک مهر ایران در استان گیلان با هزار و ۳۰۰میلیارد منابع اشاره و ابراز کرد:‌ این بانک متصل به شبکه شتاب است.تمام تلاشمان با توجه به گسترش بانکداری الکترونیک گسترش ضریب نفوذ در سطح جامعه است.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: