• شنبه ۳۰ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۶
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 962-1791-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

جشن ملی، شادی و شور/

مشارکت 100 درصد آستارایی ها در انتخابات / رأی 74 درصدی مردم این شهرستان به روحانی

فرماندار شهرستان مرزی بندر آستارا گفت: 100 درصد واجدین شرایط آستارا در انتخابات 29 اردیبهشت 1396 شرکت کردند.

به گزارش خبرنگار ایسنا، منطقه گیلان، «دکتر یونس رنجکش» در جلسه مشترک هیأت اجرایی و هیأت نظارت دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در شهرستان آستارا، اظهار داشت: تعداد شرکت کنندگان در این انتخابات بیش از 61 هزار نفر بوده است که این تعداد با واجدین شرایط شرکت در انتخابات آستارا برابری می کند.

وی ضمن قدردانی از حضور گسترده مردم شهرستان مرزی بندر آستارا در این انتخابات، یادآور شد: این مشارکت حداکثری ضمن اینکه پاسخی به مطالبه مقام معظم رهبری بود، از سویی دیگر پشتوانه بسیار عظیمی برای دولت و کارگزاران آن در مسیر برنامه ریزی و خدمت رسانی در کشور، استان و این شهرستان خواهد بود.

رنجکش ادامه داد: در این انتخابات از بین نامزدهای ریاست جمهوری آقای دکتر روحانی با بیش از 74 درصد آرای مأخوذه بیشترین درصد رأی مردم شهرستان را به خود اختصاص داد که نشان دهنده رویکرد مردم آستارا نسبت به برنامه ها و اهداف دولت در مسیر توسعه کشور و مهر تأییدی بر ادامه روش های اعتدالی دولت تدبیر و امید در مدیریت کشور است.

وی اضافه کرد: همه باید تلاش کنیم تا از این ظرفیت تولید شده در پشتیبانی از اهداف نظام و برنامه های دولت که در مسیر همان اهداف نظام ترسیم شده است به خدمات مطلوب به مردم بپردازیم.

فرماندار آستارا ضمن تشکر از همه اعضای هیأت های اجرایی و نظارت، مجریان انتخابات، حافظان امنیت و انتظامات شهرستان در برقراری نظم و امنیت و انتخاباتی باشکوه، خاطر نشان کرد: در این میان باید از ستادهای تبلیغات کاندیداهای ریاست جمهوری و هواداران آن و همچنین داوطلبان شوراهای اسلامی شهر و روستا نیز برای خلق این حماسه مشارکت حداکثری نیز تقدیر کرد.

وی گفت: فصل جدیدی از دوران بالندگی ایران اسلامی آغاز شده است که همه باید در کنار هم به دستیابی ایرانی توسعه یافته کمک کنند و در مسیر همدلی ها راه توسعه کشور راه ادامه دهیم.

وی در پایان افزود: بطور مطمئن یکی از ظرفیت های توسعه ایران، پتانسیل های نهفته در شهرستان مرزی بندر آستارا است که دولت نیز بدان توجه جدی خواهد داشت و طعم شیرین این مشارکت نیز خواهند چشید.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: