• جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 962-81389-5
  • خبرنگار : 9
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

/جشن ملی، شادی و شور/

مشکل ذخیره تعرفه رای نداریم

رئیس ستاد انتخابات گیلان با اشاره به اینکه مشکل ذخیره تعرفه رای نداریم، گفت: با توجه به پیش بینی‌های لازم چنانچه ذخیره تعرفه در شعب اخذ رای به 70 درصد رسید از سوی فرمانداری‌ها نسبت به تزریق تعرفه در شعب اقدام می‌شود.

به گزارش ایسنا منطقه گیلان، محمد احمدی‌پور، رئیس ستاد انتخابات گیلان در نشست با خبرنگاران، اظهار کرد: طبق آخرین گزارش‌ها مشارکت مردم گیلان در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا به نسبت دوره‌های گذشته خیلی بیشتر است.

وی با بیان اینکه فرآیند رای گیری در همه زمینه‌های اجرایی، نظارتی، انتظامی و امنیتی با آرامش در حال انجام است، افزود: حضور گسترده، قانونمند و اخلاق مدار مردم گیلان در انتخابات باعث شده که مشکلی در فرآیند برگزاری نداشته باشیم.

احمدی‌پور با اشاره به وجود عدم مشکل در ذخیره تعرفه‌های رای، گفت: با توجه به اینکه پیش بینی‌های لازم در خصوص توزیع تعرفه‌های رای انجام گرفته بود و در شهرستان‌ها مازاد بر سقف تعیین شده، توزیع گردید تا چنانچه ذخیره تعرفه در شعب اخذ رای به 70 درصد رسید از سوی فرمانداری‌ها نسبت به تزریق تعرفه در شعب اقدام شود و ذخیره تعرفه را افزایش دهند.

رئیس ستاد انتخابات گیلان در خصوص تمدید ساعت اخذ رای تصریح کرد: بر اساس اطلاعیه وزارت کشور دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به مدت دو ساعت و پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا به مدت یک ساعت تمدید شده است.

وی افزود: در برخی از شعب شهر رشت مردم بزرگوار ساعات زیادی را در صف منتظر ماندند که در همین راستا در جلسه‌ای این موضوع مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد تا در یکی، دو ساعت آینده با برطرف کردن مشکلات، طولانی شدن فرآیند اخذ رای حل خواهد شد.   


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: