• جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 962-80989-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : رشت

دشمن به دنبال تلخ کردن پیروزی بزرگ انتخابات در کام مردم ایران است

امام جمعه بندرانزلی با تاکید بر اینکه بعد از انتخابات حفظ نظم و قانون مداری لازمه ی بهره برداری از این حضور عظیم است گفت: دشمنان نمی خواهند که این حضور برای مردم لذت بخش باشد.

به گزارش ایسنا منطقه گیلان، حجت الاسلام والمسلمین شمس الدین، امام جمعه بندرانزلی امروز در نماز عبادی سیاسی جمعه شهرستان با بیان اینکه باید نیت ها را برای شرکت در انتخابات خدایی کرد گفت: حضور مردم در پای صندوق ها یک عبادت بزرگ و موثر است، نامزدها اگر نیت خود را خدایی کنند خیر دنیا و آخرت را نصیب خود کرده اند.

وی در ادامه سخنان خود با بیان اینکه اگر نیت ها حزبی و جناحی شود نتیجه بخش نخواهد بود تصریح کرد: مردم شاخص های فرد اصلح را در نظر بگیرند تا به یاری خدا نظام و جامعه اسلامی با قدرت و عزت هر چه بیشتر حفظ شود.

خطیب جمعه انزلی با تقدیر و تشکر از زحمات برگزار کنندگان انتخابات در این شهرستان عنوان کرد: زحمات چند ماه اخیر اعضای شورای تامین شهرستان نیروهای امنیتی و نظامی و همچنین هیات های نظارت و اجرایی قابل تقدیر است و بنده نیز به آنان خسته نباشید می گویم.

حجت الاسلام والمسلمین شمس الدین همچنین تاکید کرد: حضور مردم در شهرها و استان ها و تمامی شعب رای بسیار چشم گیر است، این حضور مردم قطعا حماسه بی نظیری را خلق خواهد کرد.

وی با تاکید بر اینکه بعد از انتخابات حفظ نظم و قانون مداری لازمه ی بهره برداری از این حضور عظیم است گفت: دشمنان نمی خواهند که این حضور برای مردم لذت بخش باشد، در ۸۸ نگذاشتند لذت آن حضور چشیده شود و اکنون نیز بنا دارند شیرینی این پیروزی را نیز برای مردم تلخ کنند.

خطیب جمعه انزلی همچنین با یادآوری توطئه های دشمنان متذکر شد: همه مراقب باشند که فضای بعد از انتخابات دستخوش توطئه ها قرار نگیرد.

وی با اشاره به شادی طرفداران برای پیروزی هر کدام از نامزدها تاکید کرد: شادی بعد از انتخابات باید در چهار چوب حدود بوده و یک شادی خردمندانه باشد، این شادی ها باید موجب حفظ وحدت جامعه و در راستای اهداف عالیه نظام انجام شود.

امام جمعه انزلی همچنین خطاب به نامزدها نیز گفت : کسی که انتخاب می شود باید در وعله اول شکر گزار پرودگار باشد و برای خدمت صادقانه برای این مردم تلاش کند.

حجت الاسلام والمسلمین شمس الدین در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به مناسب های هفته ی آینده به حملتات رژیم بعثی عراق به دزفول اشاره و تصریح کرد: مردم دزفول در آن سال های دفاع مقدس مردانه ایستادند ، دزفول شهر موشک ها لقب گرفت و ۱۹ هزار واحد مسکونی تخریب شد و زیر حملات موشکی ۲۶۰۰ رزمنده به شهادت رسیدند و ۴۰۰۰ نفر جانباز شدند و به همین دلایل است که دزفول شهر مقاومت نامیده شده است.

وی در ادامه گفت : اینها درس بزرگی برای ماست که در آسایش زندگی کرده و با این وجود باز هم کوتاهی میکنیم ، این شهدا و جانبازان و روحیه مقاومت و ایثار باید برای ما درس باشد.

خطیب جمعه انزلی با بیان اینکه راه پیروزی بر دشمنان قسم خورده ایران مقاومت است گفت: ما سال ها حصار اقتصادی را تحمل کردیم اما کار را پیش بردیم، اما امروزه با وجود این همه نیروی جوان به راحتی اجازه داده می شود که به مردم ما و مسئولان ما اهانت شود و همین دیروز نیز افراد جدیدی را به بهانه صنعت موشکی تحریم کردند.

حجت الاسلام والمسلمین شمس الدین همچنین اظهار کرد: مردم هستند که انقلاب را حفظ می کنند، مردم هستند که می توانند این کشور را حفظ کنند، اگر اینگونه شد ما نیز هم قدم با مردم دزفول هستیم.

وی در پایان سخنان خود با اشاره به آغاز ماه مبارک رمضان یادآور شد: در آخرین روزهای شعبان تدارک لازم را برای آغاز ماه مبارک رمضان مهیا کنید و با خودسازی به استقبال این ماه با عظمت و مبارک بروید.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: