• جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۱
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 962-1691-5
  • خبرنگار : 9
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

/جشن ملی، شادی و شور/

مشارکت مردم در انتخابات ضریب امنیت کشور را تقویت می‌کند

رئیس هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای استان گیلان اگر مشارکت مردم در انتخابات بالا باشد ضریب امنیتی کشور ما بالا می‌رود، گفت: مشارکت پرشکوه مردم در انتخابات نشان از درک و فرهنگ بالای آنان دارد.

به گزارش ایسنا منطقه گیلان، سیدکاظم دلخوش، رئیس هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای استان گیلان در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: طبق گزارش هیات‌های بازرسی خوشبختانه از ساعات اولیه آغاز رای گیری شاهد حضور پرشور مردم در انتخابات بوده‌ایم.

وی با بیان اینکه حضور میلیونی مردم در انتخابات دشمنان اسلام را مایوس می‌کند، افزود: این مشارکت پرشکوه مردم در انتخابات نشان از درک و فرهنگ بالای آنان دارد.

دلخوش گفت: رهبریت دینی و مشارکت مردم در انتخابات دو عامل مهمی است که در محاسبات بین‌المللی، سیاسی و اجتماعی تاثیرگذار است.

رئیس هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای استان گیلان تصریح کرد: مشارکت مردم در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای شهر و روستا پشتوانه مسئولین برای انجام امور است.

وی اضافه کرد: میثاق ملی کشور ما قانون اساسی است که حقوق ملت را تشریح کرده است و آنهایی که انتخاب می‌شوند، باید بر اساس اصول قانون عمل کنند.

نماینده صومعه سرا در مجلس با اشاره به اهمیت نقش شوراهای شهر و روستا در توسعه و آبادانی، بیان کرد: شوراها نباید سیاسی باشند و باید از همه امکانات برای مردم استفاده کنند. اگر شوراهای اصلح انتخاب شوند قطعا توسعه و آبادانی کشور رقم می‌خورد.

رئیس هیات عالی نظارت بر انتخابات گیلان با بیان اینکه اگر مشارکت مردم در انتخابات بالا باشد ضریب امنیتی کشور ما بالا می‌رود، گفت: دشمنان این کشور نمی‌خواهند ایران پیشرفت کند درحالیکه حضور مردم در انتخابات باعث آبادانی کشور می‌شود.

وی با بیان اینکه آزادی اکنون به سبب وجودی رهبری آگاه دینی است، تصریح کرد: شوراها باید دنبال دعواهای سیاسی محلی نباشد و برای گرفتن امکانات از یکدیگر سبقت بگیرند زیرا اینها رابط بین مسئولین با مردم هستند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: