• جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 962-80689-5
  • خبرنگار : 9
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

پلیس راهور با هرگونه راهبندان در پایان انتخابات برخورد قانونی خواهد كرد

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی گیلان با تاکید بر اینکه تجمع افراد در سطح سواره رو خیابان‌ها و ایجاد راهبندان جهت شادی بعد از انتخابات   غیرقانونی است، گفت: هرگونه حركات نمایش با خودرو، بوق زدن بی جا، ایجاد صدای ناهنجار با وسیله‌های نقلیه و دور دور زدن با خودرو ممنوع می‌باشد.

سرهنگ محمدرضا محمدی، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان در گفت‌وگو با ایسنا منطقه گیلان با اشاره به اینكه ‌بعداز پایان انتخابات گروه برنده به شادی خواهند پرداخت، اظهار کرد: راهبندان در پیاده روها و خیابان‌های موجب كندی تردد  كشته كه این امر بی توجهی به حقوق شهروندی محسوب می شود.

این مقام انتظامی با اشاره به اینكه هیچكس به هیچ وجه حق مسدود نمودن مسیر عبور و مرور مردم وسائل نقلیه را در طول انتخابات و بعد از آن را نداشته، افزود: هرگونه حركات نمایش با خودرو، بوق زدن بی جا، ایجاد صدای ناهنجار با وسیله‌های نقلیه و دور دور زدن با خودرو ممنوع می‌باشد.

سرهنگ محمدی با تاکید بر اینکه تجمع افراد در سطح سواره رو خیابان‌ها و ایجاد راهبندان جهت شادی بعد از انتخابات  غیرقانونی است، خاطرنشان کرد:‌ چسباندن عكس كاندیداها و پوسترهای تبلیغاتی روی شیشه‌ها و بدنه خودرو نیز تخلف رانندگی محسوب شده و جریمه قانونی دویست هزار ریال را به همراه خواهد داشت.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان در پایان ضمن تشكر از جوانانی كه  در عصر روز گذشته در میدان‌های معلم، سرگل و هاشمی با پلیس راهور در نظم بخشی به ترافیک شهری كمال همكاری را داشتند، تصریح كرد: فعالیت‌های انتخاباتی نباید حقوق شهروندان را تضییع کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: