• جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 962-80389-5
  • خبرنگار : 9
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مردم شخصی را انتخاب کنند که بتواند ایران اسلامی را از چالش خارج کند

رئیس مجمع نمایندگان گیلان گفت: ملت آگاه ما شخصی را انتخاب کنند که بتواند ایران اسلامی را از چالش خارج کند.

دکتر اسدالله عباسی، رئیس مجمع نمایندگان گیلان در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه گیلان با اشاره به اهمیت مشارکت مردم در انتخابات، اظهار کرد: آنچه که در انتخابات برای ما اهمیت دارد، حضور حداکثری و مشارکت مردم در انتخابات است.

وی با بیان اینکه رای حداکثری مردم سبب استحکام و اقتدار نظامی می‌شود، افزود: بر هر ایرانی که کشورش را دوست دارد و پای کشور ایستادند و مقاومت کردند لازم است، امروز که روز سرنوشت سازی است در صحنه حضور یابند زیرا حضور مردم دوام نظام را در پی دارد.

نماینده مردم رودسر و املش با بیان اینکه مشارکت حداکثری مردم در انتخابات معادلات و محاسبات دشمنان را برهم می‌ریزد و نابود می‌کند، گفت: براساس فرمایش مقام معظم رهبری حضور و مشارکت مردم در انتخابات حائز اهمیت است و برای مردم ایران نشاط و عزت را به دنبال دارد.

عباسی با تاکید بر اینکه مردم رئیس جمهوری را انتخاب کنند که اصلح باشد و در امور مختلف درستکار بوده و عملکرد خوبی داشته باشد، ادامه داد: ملت آگاه ما با توجه به ارائه برنامه‌هایی که از سوی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری بیان شد نظیر مشکلات، رکود اقتصادی، اشتغال و تولید شخصی را انتخاب کنند که بتواند ایران اسلامی را از چالش خارج کند و بتواند با استفاده از بخش‌های خدمات، کشاورزی و با تکیه بر توانمندی‌ها و ظرفیت‌های داخلی کشور اقتصاد کشور را شکوفا کند و رشد اقتصادی  را به معنای واقعی بوجود آورد و فقط متکی به فروش نفت نباشد.

وی اضافه کرد: در حالیکه در سال‌های گذشته فقط در فروش نفت رشد داشتیم و این کافی نیست، باید در بخش‌های دیگر هم رشد داشته باشیم.

رئیس مجمع نمایندگان گیلان گفت: مردم بر عملکرد و توانمندی‌ها کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری واقف هستند لذا با بصیرت در انتخابات ورود کنند و مشارکت حداکثری را رقم بزنند و اقتدار ملی را تقویت کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: