• جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 962-78489-5
  • خبرنگار : 9
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

استاندار گیلان:

تمهیدات لازم برای برگزاری انتخاباتی سالم در گیلان فراهم است

استاندار گیلان با بیان اینکه همه شرایط و تمهیدات لازم برای حضور در انتخابات سالم و امن فراهم است، گفت: شور و هیجان انتخاباتی از آغازین ساعات اخذ رای در شعبات مختلف سراسر استان گیلان مشاهده می‌شود.

به گزارش ایسنا منطقه گیلان، محمدعلی نجفی، استاندار گیلان صبح امروز پس از ارائه رای خود در جمع خبرنگاران، با تاکید بر اینکه همه شرایط و تمهیدات لازم برای حضور در انتخابات سالم و امن فراهم است، اظهار کرد: شور و هیجان انتخاباتی از آغازین ساعات اخذ رای در شعبات مختلف سراسر استان گیلان مشاهده می‌شود و حاکی از این است که گیلانیان در همیشه در عرصه‌های ملی پیشقدم هستند.

وی گفت: همانطور که مقام معظم رهبری در اولین دقایق پای صندوق رای حضور یافتند لذا مردم هم وقت را غنیمت شمارند و در ساعات اولیه برای ارایه رای حاضر شوند.

وی با بیان اینکه مشارکت در انتخابات با توجه به شرایط داخلی و منطقه ای از اهمیت فراوان برخوردار است، گفت: حضور حداکثری مردم پشتیبان رئیس جمهور منتخب خواهدبود و باعث تقویت اقتدار ملی می شود.

وی اضافه کرد: شور و نشاط مردم در ساعات اولیه پیام دیگری را برای دنیا دارد و آن این است که مردم ما همواره پای انقلاب ایستاده‌اند و پشتیبان کشور خواهد بود و این پشتیبانی از نظام و جمهوری اسلامی باعث می‌شود که رئیس جمهور منتخب با اقتدار از منافع کشور در عرصه های بین المللی دفاع کند.

رییس شورای تامین استان گیلان تاکید کرد: مردم به شایعات انتخابات توجه نکنند و اخبار و اطلاعات موثق را از ستاد انتخابات استان و رسانه‌ها پیگیری کنند.

نجفی اضافه کرد: مردم شریف گیلان در روستاها و شهرها همگام با ملت ولایتمدار ایران در ساعات اولیه پای صندوق رای حاضر شدند و نسبت به ارایه رای حاضر شدند.

وی بیان کرد: 6 هزار و 10 صندوق رای در سراسر استان درحال برگزاری فرآیند رای گیری هستند، از این تعداد 3هزار و 5 متعلق به ریاست جمهوری و 3هزار و 5 صندوق به انتخابات شوراها اختصاص دارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: