• جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۱
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 962-1391-5
  • خبرنگار : 9
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

/جشن ملی، شادی و شور/

انتخابات بیانگر نقش تعیین کننده مردم در آینده کشور است

رئیس سازمان جهاددانشگاهی گیلان با بیان اینکه انتخابات نشاندهنده نقش تعیین کننده مردم در آینده کشور  است، گفت: حضور در انتخابات فرصتی برای تعیین سرنوشت است.

مهندس جمشید رسایی، رئیس سازمان جهاددانشگاهی گیلان در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه گیلان، با اشاره به اهمیت مشارکت گسترده مردم در انتخابات، اظهار کرد: در حال حاضر در دنیا هر ملتی با حضور در پای صندوق رای وحدت و همدلی خود را برای بهتر شدن وضعیت آینده کشورشان نشان می‌دهند.

وی افزود: حضور مردم در انتخابات پیام‌های مهمی برای دوستان ایران و دشمنان دارد و کشور را در مقابل توطئه‌های بدخواهان مردم ایمن می‌کند و هر چه که میزان مشارکت مردم در انتخابات بیشتر باشد نشان‌دهنده عزم و اراده ملی برای حفظ و حراست از کشور بوده، لذا انتخابات فرصتی است تا وحدت و همدلی خود را به دنیا نشان دهیم.

رئیس سازمان جهاددانشگاهی گیلان با بیان اینکه انتخابات بیانگر نقش تعیین کننده مردم در آینده کشور است، گفت: با توجه به اینکه حضور در انتخابات فرصتی برای تعیین سرنوشت است، مردم ایران اسلامی طی سال‌های پس از پیروزی انقلاب اسلامی ثابت کرده‌اند که برای آینده کشور خود ارزش قائل هستند و قطعا مسئولانه در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا شرکت می‌کنند.

رسایی بیان کرد: مردم ما به خصوص قشر جوان در ایام فعالیت‌های تبلیغاتی انتخابات، مشارکت پرشوری داشتند و ان شاالله در روز انتخابات هم با رعایت قانون فضای آرامی را ایجاد می‌کنند و با حضور در پای صندوق‌های رای حماسه دیگری را رقم خواهند زد.

وی گفت: بنابر وصایای امام(ره) و فرمایشات مقام معظم رهبری همه کمک کنیم با انتخاب کاندیدای اصلح در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا، در مسیر پیشرفت و توسعه ایران اسلامی گام برداریم.

رئیس سازمان جهاددانشگاهی گیلان تاکید کرد: پس از پایان انتخابات و اعلام نتایج آرا همه باید به رای و انتخاب مردم پایبند باشیم و نتیجه انتخابات هم هرچه باشد همه باید با تبعیت از آن، با همدلی و اتحاد در راستای پیشرفت و توسعه کشور گام برداریم.

رسایی ضمن تشکر از تلاش دست اندرکاران برگزاری انتخابات گفت: پس از اعلام نتایج فصلی جدیدی از کار و فعالیت برای توسعه و پیشرفت کشور آغاز می‌شود که باید همه مردم در کنار هم نقش و سهم خود را ایفا نمایند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: