• جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 962-77989-5
  • خبرنگار : 10
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

حضور در انتخابات نشاندهنده حریت و آزادگی ملت ایران است

امام جمعه فومن گفت:‌ ملت ایران با حضور در انتخابات همدلی خود را به نمایش خواهند گذاشت.

حجت‌الاسلام سیدمحمد حسن صفوی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه گیلان، ضمن دعوت از مردم جهت حضور پرشور در انتخابات،‌اظهار کرد: ۲۹اردیبهشت حماسه‌ای دیگر در تاریخ انقلاب اسلامی ایران  رقم خواهد خورد.

وی با بیان اینکه مردم با حضور با شکوه خود موجب تثبیت و اقتدار نظام می‌شوند، افزود: حضور در انتخابات نشانه حریت و آزادگی ملت ایران است.

حجت‌الاسلام صفوی با بیان اینکه ملت ایران در این روز عظمت ایران اسلامی را به رخ جهانیان می‌کشانند،‌افزود: مردم همواره در صحنه‌های مختلف حضور داشته‌اند و به ندای امام راحل و مقام معظم رهبری لبیک گفته‌اند.

وی با بیان اینکه مردم برای تعیین سرنوشت خود باید در انتخابات مشارکت حداکثری داشته باشند،‌خاطرنشان کرد:‌ حضور مردم در صحنه‌های مختلف چون انتخابات پشتوانه‌ای برای نظام است. ملت ایران با حضور در انتخابات همدلی خود را به نمایش خواهند گذاشت.

حجت‌الاسلام صفوی متذکر شد:‌پس از اتمام رای‌گیری و شمارش آرا فرد منتخب برنده نیست بلکه برنده و پیروز حقیقی ملت ایران است.

وی با تاکید بر اینکه برای حفظ و تثبیت نظام و انقلاب خون‌بها داده‌ایم و باید برای حفظ حرمت شهدا در انتخابات شرکت کنیم، افزود: این انقلاب بر پایه‌های دیانت، صداقت، مردانگی،جوانمردی و ایثارگری‌ها استوار شده است. حضور در انتخابات مشت محکمی بر دهان دشمن است.

حجت‌الاسلام صفوی با بیان اینکه امنیت و آسایش موجود در کشور مرهون خون شهدا است،‌گفت:‌باید با حضور در انتخابات ادامه‌دهنده راه شهدا باشیم.

امام جمعه فومن در پایان اظهار کرد: امیدست مانند همیشه ملت ایران اعم از گیلک،‌تالش، ترک،‌فارس،  با حضور در انتخابات حماسه‌ای دیگری را خلق کنند.

 

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: