• جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 962-77789-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : رشت

همه بیایید/

انتخابات تجلی حضور برای تعيين سرنوشت خويش است

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان،گفت:انتخابات تجلی حضور و مشاركت سياسي مردم و عرصه تحقق اراده ملت براي تعيين سرنوشت خويش است.

به گزارش ایسنا منطقه گیلان،عبدالله پاکاری با تاکید بر ضرورت شرکت همه آحاد مردم ایران بویژه خانواده های معظم شهدا و ایثارگران در انتخابات روز 29 اردیبهشت،گفت: شرکت در انتخابات سهیم شدن در یک حماسه بزرگ است که با حضور اقشار مختلف مردمی شکل می گیرد و در دفتر تاریخ ماندگار می شود .

وی با بیان اینکه حضور مردم در انتخابات برای اقتدار بیشتر نظام لازم و ضروری است،افزود:يكي از مهمترين ابزارهاي مشاركت سياسي مردم و تحقق نظام «جمهوري اسلامي» عرصه انتخابات مختلف مي باشد كه اگر با دورانديشي و اتخاذ تدابير و مقدمات آن از سوي مسئولان و ساير دست اندركاران عملي شود مي تواند « جمهوري اسلامي » را در برابر تمامي توطئه ها بيمه کرده و از آسيبها و خطرات داخلي و خارجي مصون دارد.

پاکاری،ادامه داد:انتخابات تجلي حضور و مشاركت سياسي مردم و عرصه تحقق اراده ملت براي تعيين سرنوشت خويش است از اينرو انتخابات داراي اهميت و جايگاه بلندي است و مردم نقش بزرگي در ايفاي اين رسالت و تكليف بزرگي بر دوش خواهند داشت .

وی خاطرنشان کرد:معمار کبیر انقلاب حضرت امام(ره) درباره اهميت حضور و شركت مردم در انتخابات مي فرمايند : « اين وظيفه اي است الهي، وظيفه اي است ملي، وظيفه اي است انساني ،وظيفه اي است كه ما بايد به آن عمل بكنيم و همه مان بايد در انتخابات شركت بكنيم .

پاکاری با توجه به اهميت و نقش حضور مردم در صحنه انتخابات،گفت: بايد با اقدامات سنجيده و تدابير لازم و فضاسازي مناسب زمينه هاي حضور حداكثري مردم در انتخابات فراهم شود تا موجب اميد بيشتر دوستداران و نااميدي و شكست دشمنان اسلام شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: