• جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 962-77589-5
  • خبرنگار : 19
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

همه بیایید/

مردم بینش سیاسی خویش را در انتخابات برای بدخواهان ملت به زیبایی تفسیر کنند

فرماندار لاهیجان گفت: ارزش انتخابات زمانی بیشتر می‌شود که مردم ما با شور و اشتیاق و حضور حداکثری همراهی خود را با اصل نظام و رهبری مجددا تبیین کنند.

سید محمد احمدی در گفت وگو با خبرنگار ایسنا منطقه گیلان، با اشاره به پایان زمان تبلیغات کاندیداهای انتخابات و آغاز شمارش معکوس برای رقم ‌خوردن یک حماسه بزرگ و پرافتخار در روز 29 اردیبهشت توسط مردم شریف ایران، اظهار کرد: مردم شهرستان لاهیجان نیز خود را برای حضور حداکثری پای صندوق‌های رای در این روز و مشارکت در تعیین سرنوشت خود مهیا نموده‌اند.

فرماندار لاهیجان افزود: امید داریم با پیشینه بلند این خطه در دین‌ داری و فرهنگ و سابقه درخشان مردمانش برای حضور در صحنه‌های مختلف این بار هم با برگزاری دو انتخابات مهم و حساس دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا خاطره یک پایمردی شکوهمند در دفتر افتخارات این دیار، مسجل شده و ولایتمداری اهالی این خطه سبز گیلان را به نمایش بگذارد.

وی با بیان اینکه انتخابات به فرموده مقام معظم رهبری قدبرافراشتن ملت و سینه سپرکردن مردم در مقابل دشمنان است، تصریح کرد: ارزش انتخابات زمانی بیشتر می‌شود که مردم ما با شور و اشتیاق و حضور حداکثری همراهی خود را با اصل نظام و رهبری مجددا تبیین کنند و بینش سیاسی و آگاهانه خویش را برای بدخواهان ملت به زیبایی تفسیر نمایند.

این مقام مسئول عنوان کرد: نتیجه این دو انتخابات هرگونه رقم بخورد برای مردم مایه پیروزی و سرافرازی است و  موفقیت‌های بعدی را برای مردم و نظام به همراه خواهد داشت.

احمدی ضمن دعوت از آحاد مردم شریف حوزه انتخابیه شهرستان لاهیجان، از زحمات و تلاش‌های شبانه‌روزی اعضای محترم شورای تامین، ستاد انتخابات لاهیجان، هیئت‌های اجرایی و نظارت، اعضای شعب، بازرسین، نمایندگان فرماندار، محافظین و سایر دست‌ اندرکاران برگزاری این انتخابات تقدیر کرد و یادآور شد: امیدواریم شاهد برگزاری انتخاباتی پرشور باشیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: