• پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۹
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 962-1091-5
  • خبرنگار : 13
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرماندار آستارا خبر داد:

انصراف 17 داوطلب از رقابت در انتخابات شوراهای اسلامی در آستارا

فرماندار شهرستان مرزی بندر آستارا از انصراف 17 داوطلب از رقابت در انتخابات شوراهای اسلامی این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایسنا، منطقه گیلان، «یونس رنجکش» در جمع خبرنگاران خبرگزاری های اظهار کرد: از این تعداد افراد شش نفر در شهر آستارا، دو نفر در شهر لوندویل، هفت نفر در بخش مرکزی و دو نفر در بخش لوندویل با اعلام کتبی انصراف خود به فرمانداری آستارا از دور رقابت ها خارج شدند.

وی توضیح داد: در شهرستان مرزی بندر آستارا 391 نفر برای شرکت در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ثبت نام کرده بودند که دو نفر از آنها، پیش از بررسی صلاحیت ها انصراف خود را اعلام کرده بودند.

وی یاد آور شد: هم اکنون 374 نفر در رقابت با یکدیگر در شهر و روستا هستند که از این تعداد 52 نفر داوطلب شهر آستارا، 19 نفر داوطلب شهر لوندویل، 211 نفر داوطلب بخش مرکزی و 92 نفر برای شوراهای اسلامی بخش لوندویل حضور دارند.

وی ادامه داد: برای اخذ آرای مردم در شهرستان آستارا 94 شعبه اخذ رای پیش بینی شده است که 34 شعبه آن در شهر آستارا،10 در شهر لوندویل، 35 شعبه در بخش مرکزی و 15 شعبه در بخش لوندویل در روز 29 اردیبهشت فعالیت خواهند داشت.

وی تعداد شعب سیار اخذ رأی را از مجموع شعب اعلام شده 7 شعبه شامل یک شعبه در شهر آستارا، 4 شعبه در بخش مرکزی و 2 شعبه در بخش لوندویل عنوان کرد.

به گزارش ایسنا، پنجمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و دوازدهمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، فردا (جمعه 29 اسفند ماه) همزمان با کل کشور در شهرستان مرزی بندر آستارا برگزار می شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: