• جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 962-75189-5
  • خبرنگار : 7
  • منبع خبر : رشت

همه بیایید/

انتخابات مایه اعتبار نظام مقدس جمهوری اسلامی است

فرمانده سپاه ناحیه مقداد رشت گفت:انتخابات نمایش مردم سالاری دینی و مایه اعتبار این نظام مقدس است.

سرهنگ دوم پاسدار حمید یحیی پور در گفتگو با خبرنگار ایسنا منطقه گیلان،با بیان اینکه انتخابات در جمهوری اسلامی ایران همواره مظهر اقتدار و ابهت ملی است، اظهار کرد:انتخابات نمایش مردم سالاری دینی و مایه اعتبار این نظام مقدس بوده و هست.

وی تصریح کرد:دوستان و دشمنان چه داخلی و خارجی همواره چشم به میزان حضور و نتایج انتخابات دوخته اند تا در مقابل، سیاست های خاص خود را تدبیر نمایند .

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج مقداد شهرستان رشت ادامه داد:سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بر اساس وظیفه ذاتی خود که حفظ نظام و دستاوردهای انقلاب اسلامی است،همانند گذشته با استفاده از توان بسیجیان و در کنار سایر نیروهای اطلاعاتی و امنیتی آمادگی کامل خود را جهت حفاظت از امنیت صندوق های رای و صیانت از آرا مردم اعلام می دارد.

سرهنگ یحیی پور خاطرنشان کرد:سپاه ناحیه مقاومت بسیج مقداد رشت با فراخوانی سه گردان بیت المقدس، گردان امام حسین(ع)،فرماندهان و بسیجیان پایگاه های مقاومت به استعداد 5هزار نفر جهت اشراف اطلاعاتی و ایجاد فضای امن و با آرامشی را جهت برگزاری انتخابات فراهم خواهد آورد و با هرگونه تخلف انتخاباتی و خرید و فروش آرا با هماهنگی مراجع قضایی و انتظامی قاطعانه برخورد می نماید.

وی با بیان اینکه حفاظت و امنیت از صندوق های خمام و لشت نشاء به عهده سپاه ناحیه مقداد است،گفت:بار دیگر از همه اقشار مردم انتظار می رود با حضور حداکثری در انتخابات ضمن خلق حماسه ای دیگر و انتخاب صالحین در خدمت گذاری، دل ولی امر مسلمین امام خامنه ای عزیز و امام عصر (عج) شاد گردانند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: