• چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 962-73789-5
  • خبرنگار : 9
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرماندار شهرستان رودبار خبرداد:

ساماندهی 146 شعبه اخذ رای در شهرستان رودبار

فرماندار شهرستان رودبار از آمادگی شهرستان برای برگزاری انتخاباتی با شکوه خبرداد و گفت: در شهرستان رودبار مجموعا 146 شعبه اخذ رای برای چهار بخش مرکزی،خورگام،رحمت آباد و بلوکات،عمارلو در نظر گرفته شده است.

سیداسماعیل میرغضنفری، فرماندار شهرستان رودبار در گفت وگو با خبرنگار ایسنا منطقه گیلان، با اشاره به آمادگی شهرستان برای برگزاری انتخاباتی باشکوه، اظهار کرد: در شهرستان رودبار مجموعا 146 شعبه اخذ رای برای چهار بخش مرکزی، خورگام، رحمت آباد و بلوکات، عمارلو در نظر گرفته شده است.

وی افزود: حدود 3 هزار نفر عوامل اجرایی شامل نمایندگان فرماندار، ناظرین، بازرسین نیروهای امنیتی و اجرایی برای برگزاری انتخابات در سطح شهرستان ساماندهی شده اند.

میرغضنفری گفت: 811 نفر در پنجمین دوره انتخابات شورای شهر و روستای شهرستان رودبار کاندید شده اند که این تعداد 124 کاندیدای حوزه شهری و 678 کاندیدای حوزه روستایی هستند.

فرماندار شهرستان رودبار با بیان اینکه 2 هزار و 59 رای اولی در شهرستان داریم، تصریح کرد: در مجموع 75 هزار نفر در شهرستان رودبار واجد شرایط رای هستند.

وی با اشاره به وجود مناطق روستایی و صعب العبور، بیان کرد: از مجموع 146 صندوق رای در سطح شهرستان رودبار، 78 صندوق سیار و 68 صندوق ثابت هستند.

فرماندار شهرستان رودبار با بیان اینکه تاکنون هم تخلفات انتخاباتی محرزی نداشتیم، گفت: شهرستان رودبار به سبب وجود مردم ولایتمدار و همچنین بافت سنتی در تمام انتخابات های گذشته نسبت به میانگین استانی از مشارکت بالایی برخوردار بوده است.

وی حضور حداکثری مردم در انتخابات را نقطه قوت مسئولان برای تلاش و خدمت بیشتر به ملت دانست و تاکید کرد: با توجه به برگزاری همزمان انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا مردم هم عالمانه پای صندوق های رای می آیند و با شناخت، آگاهی و علم و بدور از افکار قومی، قبیله ای و طایفه ای به نامزد اصلح رای خواهند داد.

گفتنی است؛ دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری همزمان با پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا جمعه، 29 اردیبهشت برگزار می  شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: