• شنبه ۲۳ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۹
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 962-4390-5
  • خبرنگار : 2
  • منبع خبر : رشت

فرماندار شهرستان رودسر:

رودسر بعد از رشت بیشترین تعداد ثبت‌نام شدگان را دارد

فرماندار شهرستان رودسر گفت: از حیث حضور داوطلب برای نام نویسی شوراهای اسلامی شهر و روستا،شهرستان رودسر بعد از رشت بیشترین تعداد ثبت نام شده در استان را داشته است.

به گزارش ایسنا منطقه گیلان،امیرجانبازی با اشاره به برگزاری دو انتخابات مهم دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا در 29 اردیبهشت ماه گفت: مقدمات برگزاری انتخابات در شهرستان فراهم شده است و تمام سعی و تلاش ما این است تا به گونه‌ای برنامه‌ریزی کنیم که شاهد حضور حداکثری مردم در انتخابات باشیم.

وی برگزاری انتخابات و مشارکت مستقیم مردم در تعیین سرنوشت کشور را از مصادیق یک جامعه مردم سالار دانست و افزود: اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برگرفته از حضور مردم شریف ایران اسلامی در تمامی عرصه‌ها و صحنه‌های حساس انقلاب بوده و در این بین انتخابات از مهم‌ترین عرصه های بروز این اقتدار است و ما افتخار می کنیم در کشوری زندگی می‌کنیم که بعد از گذشت بالغ بر سه ده از پیروزی انقلاب اسلامی به طور میانگین هر ساله یک انتخابات در آن برگزار شده است.

جانبازی رودسری خاطرنشان کرد:فعالیت همه گروهها، جناح‌ها و جریان های سیاسی مجوز دار مورد احترام بوده و باید از همه این ظرفیت ها  برای ایجاد شور و نشاط سیاسی در جامعه و حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رأی استفاده کنیم.

وی بر رعایت موازین اخلاقی و اخلاق مداری در کارها تأکید کرد و افزود:در همه کارها باید اخلاق مداری را سرلوحه خود قرار داده و به مواضع و تفکرات همدیگر احترام گذاشته و هدف همه کسب رضای خدا وخدمت به مردم باشد که بدون داشتن این هدف نمی توان در کارها موفق بود.

فرماندار شهرستان رودسر در ادامه سخنان خود از همه داوطلبین شوراهای اسلامی شهرهای پنجگانه شهرستان خواست به گونه‌ای عمل کنید، تا شاهد حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رأی باشیم.

وی در بخش دیگری از سخنانش به بیان توصیه های مقام معظم رهبری درباره انتخابات پرداخت و گفت:برگزاری انتخابات براساس قوانین و مقررات، تلاش در جهت ارتقاء امنیت انتخابات و جلب مشارکت حداکثری مردم از تأکیدات مقام معظم رهبری است.

جانبازی رودسری تصریح کرد: با حضور پرشور و مشارکت عمومی بالا تلاش خواهیم کرد تا تداوم امنیت کشور خود را تضمین کنیم و به مخالفان نظام نشان دهیم که ملت غیور ایران اسلامی همواره در تمامی صحنه حضور مستمر داشته و پشتیبان ولایت فقیه و نظام مقدس جمهوری اسلامی خود هستند.  

وی خاطر نشان کرد:با زبان مهربانی با مردم صحبت کنید و محبت، وفاق، دوستی و همدلی را به آنان هدیه داده و با رعایت قانون در امر تبلیغات انتخاباتی به مردم نشان دهید که برای خدمت به آنها وارد عرصه شده اید.

فرماندار رودسر ادامه داد:شهرستان رودسر از لحاظ برقراری نظم و امنیت در استان نمونه است و من از همه عوامل امنیتی شهرستان تقدیر و تشکر می‌کنیم.

جانبازی گفت:از حیث حضور داوطلب برای نام نویسی شوراهای اسلامی شهر و روستا، شهرستان رودسر بعد از رشت بیشترین تعداد ثبت نام شده در استان را داشته است و این میل و رغبت شما عزیزان را برای خدمت به مردم نشان می دهد و همچنین آمارها نشان می‌دهد که بیشترین تعداد تأییده شده از سوی هیأت های نظارت و اجرایی را هم دارا هستیم.

فرماندار شهرستان رودسر در ادامه به تعداد کل داوطلبان شوراهای اسلامی شهر و روستا اشاره کرد و گفت:تعداد کل داوطلبین شوراهای اسلامی شهر روستا 1738 نفر هستند که از این تعداد 163 نفر داوطلبین شورای شهر و 1570 نفر هم داوطلبین شورای روستا هستند.

جانبازی تعداد کل شعب اخذ رأی را در شهرستان 255 مورد عنوان کرد و افزود:از این تعداد 61 شعبه مربوط به شهر و 194 شعبه مربوط به روستا است.

وی در پایان به مصادیق مجاز و غیرمجاز در امر تبلیغات انتخابات اشاره و تصریح کرد:همه باید در امر تبلیغات انتخابات پایبند قانون باشند و تمام کارها براساس قانون انجام پذیرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: